REKLAMATop brands
REKLAMAKaren
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lipca 2021, 11:07 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Szczęśliwy finał poszukiwań mężczyzny w wieku 59 lat, który wczoraj zaginął po tym, jak samowolnie oddalił się ze szpitala w Iławie. Odnalazł się cały i zdrowy, chociaż w dość zaskakującym miejscu.

Policjanci spodziewali się, iż 59-latek będzie chciał wrócić do miejsca zamieszkania w Kisielicach. On tymczasem udał się w kierunku przeciwnym.

Poszukiwania zaginionego wszczęto w poniedziałek po tym, jak 59-latek w godzinach porannych oddalił się ze szpitala. Znaleziono go po godzinie 4:00 nad ranem we wtorek, ale nie w drodze do Kisielic, albo już w miejscu zamieszkania, tylko pod Ostródą.

- Mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji przy trasie krajowej nr 15 między Morlinami a Ostródą - potwierdza asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Karetką pogotowia został przetransportowany z powrotem do szpitala, ponieważ jego stan wymaga hospitalizacji.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Noname 1 2 miesiące temu

    Pewnie tak dobrze tam miał że uciekł

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4253 sekundy