REKLAMAOrange
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lipca 2021, 13:07 komentarzy 1
Zdjęcie ma charakter poglądowy/ilustracyjny.

Zdjęcie ma charakter poglądowy/ilustracyjny. (Fot. materiały prasowe.)

Uczciwy jak z Susza - mieszkańcy tego miasteczka w powiecie iławskim zasługują na takie nowe powiedzenie. Niedawno pomagali zebrać gotówkę, którą wiatr rozwiał po jednym z centralnych skrzyżowań. Teraz do miejscowego komisariatu policji uczciwy znalazca przyniósł zagubioną tajemniczą paczkę.

Pakunek wypadł z jadącego pojazdu. Miało to miejsce 9 lipca.

- Tego dnia ul. Dworcową w Suszu jechał biały bus, z którego wypadła paczka. Nie ma na niej żadnych oznaczeń - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. 

Paczka została przez uczciwego znalazcę  przyniesiona do Komisariatu  Policji w Suszu. Tutaj czeka na właściciela. Do jednostki można przyjść osobiście lub zadzwonić w tej sprawie pod numer telefonu 47 73 261 30. 

Policja nie ujawnia dalszych szczegółów dotyczących paczki, ani nie publikuje jej zdjęcia, gdyż te informacje mają posłużyć do weryfikacji, czy po zgubę zgłosił się jej autentyczny właściciel. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mieszko1 1 2 miesiące temuocena: 50% 

    Paka ze swieżym towarem dla Gniewomira.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5767 sekundy