REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAKaren
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 lipca 2021, 09:51 komentarzy 2

(Zdjęcia: OSP Ząbrowo.)

Siedem zastępów Straży Pożarnej interweniowało na miejscu nocnego pożaru w Mózgowie w gminie Iława.

Około godziny 1:00 nocą ze środy na czwartek ratowników zadysponowano do pożaru budynku gospodarczego.

Dach, poddasze, a także część garażowa obiektu były całkowicie objęte pożarem. 

- Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Bydło, które znajdowało się w budynku, także ocalało. Udało się wyprowadzić zwierzęta - mówi st. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie.

Działania strażaków zakończyły się dopiero nad ranem. Niestety poniesione przez gospodarza z gminy Iława straty są ogromne: spłonęło poddasze obory, a także sprzęt, w tym ciągnik rolniczy i owijarka, jak również drobniejsze urządzenia i wyposażenie warsztatu. Wstępnie straty oszacowano na ponad 230 tysięcy złotych. Przyczyna pożaru na razie nie jest znana.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: OSP Ząbrowo. 

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~. 2 2 miesiące temuocena: 0% 

    Po pierwsze: Czy rolnik jest palącym fajki obywatelem.Po drugie: czy obca osoba która pali papierosy mogła być z rolnikiem w stodolePo trzecie: czy ciągnik był wstawiony z gorącym silnikiemPo trzecie: Czy wchodzi w rachubę podlenie

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Strażak- ratownik 1 2 miesiące temuocena: 100% 

    Po pierwsze. Kto o pierwszej w nocy chodzi po poddaszu budynku z podpalonym papierosem. Po drugie. To samo. Po trzecie. Ciągnik z gorącym silnikiem w nocy? Po czwarte. Była burza, dach pokryty blachą. Historia pożarnictwa zna przypadki zapłonu od udeżenia pioruna.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4146 sekundy