REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 lipca 2021, 11:25 komentarzy 4

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Zatrzymania osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości to codzienność w policyjnej służbie. Jednak i podczas takich typowych interwencji dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń...

Tak właśnie stało się wczoraj po południu w gminie Susz, kiedy to podczas zatrzymania poszukiwanego 53-latka doszło do próby odbicia go. Odpowie za to 44-letni kolega poszukiwanego. Nie tylko nie powiodła mu się próba odbicia znajomego, ale i sam trafił za kratki.

Do zdarzenia doszło po tym, jak policjanci wydziału kryminalnego iławskiej jednostki policji ustalili miejsce przebywania poszukiwanego listem gończym 53-latka.

- Funkcjonariusze już wcześniej sprawdzali różne adresy, pod którymi mógłby przebywać poszukiwany mężczyzna. W trakcie czynności ustalili, że znajduje się on na terenie gminy Susz. Natychmiast pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili uzyskane informację - podaje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Zatrzymanie jednak nie przebiegło gładko. Czynności służbowe chciał przerwać kolega zatrzymanego 53-latka, który próbował odbić mieszkańca gminy Susz. 

- Mężczyzna wyzywał policjantów, szarpał ich za ubrania, a także próbował wyciągnąć funkcjonariusza z radiowozu, po czym skopał pojazd służbowy - relacjonuje policjantka.

Funkcjonariusze poradzili sobie z delikwentem. 53-latka, skazanego za niepłacenie alimentów, zabrali do zakładu karnego, a 44-latka, który nieskutecznie próbował go odbić, zatrzymali w policyjnej celi. Tutaj mężczyzna czeka na przedstawienie mu zarzutu.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~jaki kraj tacy "zbrodniarze" 4 2 miesiące temuocena: 100% 

  w USA odbijają konwoje morderców z uzi, a w Suszu plują na samochód policyjny by uchronić/"odbić" alkoholika zbrodniarza za 500zł

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rolnik z Mazur 3 2 miesiące temuocena: 93% 

  Próba odbicia ? Redaktorze litości "Gienek ratował Ziutka .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krzysztof K 2 2 miesiące temu

  "Gienek ratował Ziutka"... a rano jak wytrzeźwiał to nawet nie pamiętał

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prezes Kozłowski 1 2 miesiące temuocena: 90% 

  No Kmicic normalnie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5761 sekundy