REKLAMAPZW Iława
REKLAMABiblioteka

(Fot. Info Iława.)

Kobieca nowość w Galerii Jeziorak w Iławie już dostępna. MOODO i Nipplex - to dwie marki odzieży i bielizny dla pań, które znajdziemy w sklepie, otwartym w piątek, 16 lipca na pierwszym piętrze centrum handlowego nad Małym Jeziorakiem.

Odzież i bielizna - dwie kobiece marki w jednym sklepie. NOWOŚĆ w Galerii Jeziorak już dostępna!

Ilość zdjęć 18

Nowy sklep to tzw. salon multibrand. Panie znajdą tutaj m.in. odzież i to na każdą okazję.

- Jesteśmy młodą, polską marką. Na rynku, pod nazwą MOODO, jesteśmy od około 15 lat - przybliża szczegóły Artur Szyca, kierownik regionalny sieci w północnej Polsce. - W całym kraju mamy już ponad 150 sklepów i otwieramy nowe, 4-5, każdego miesiąca. Oferujemy odzież damską zarówno elegancką, jak i codzienną dla każdej kobiety, na każdą figurę. Nasi projektanci pamiętają przy tym o wygodzie.

Jest też to, co nosimy pod ubraniem, ale chociaż tego elementu garderoby nie widać, to ma on duży wpływ na nasz wygląd i samopoczucie.

- Marka Nipplex to polski producent damskiej bielizny, obecny na rynku już od około 30 lat. Swoją ofertę kierujemy do kobiet od 25. roku życia, które poszukują ekskluzywnej bielizny. Oferujemy nie tylko wspaniałe biustonosze, ale też usługę brafittingu, czyli idealnego dopasowania bielizny do ciała każdej klientki. 70% Polek niestety nie zna prawidłowego rozmiaru swojego stanika! Naszą misją jest to zmienić - podkreśla Marta Bogusz, dyrektor sieci sklepów Nipplex.

Planujesz wizytę w nowym sklepie? Na pewno nie pożałujesz, tylko nie zwlekaj, bo do soboty włącznie, z okazji otwarcia czekają atrakcyjne upusty: 30% na wszystko od MOODO i 30% rabatu na rzeczy nieprzecenione z metką Nipplex. Udanych zakupów!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5564 sekundy