REKLAMATop brands
REKLAMASadek

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Szkoła Podstawowa im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Gałdowie realizowała XXIII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny pod hasłem Młodość - Miłość – Małżeństwo – Rodzina.

W ramach przedsięwzięcia zorganizowano szkolny rodzinny quiz matematyczny, który odbył się online dla całych rodzin. Rodziny tworzyły zespoły, a następnie odpowiadały na zadania ułożone przez jednego z nauczycieli - panią Magdalenę Linkner. 

Drugim wydarzeniem były obchody Dnia Dziecka na terenie szkoły. Uczestniczyły w nich dzieci, rodzice i nauczyciele. Wszyscy brali udział w zawodach sportowych, nauce tworzenia różnych postaci z balonów, konkursach plastycznych. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne impreza miała miejsce na boisku szkolnym, a dzieci zostały podzielone na mniejsze grupy.

Dni Rodziny to również kreatywne upominki dla mamy i taty, krótkie filmy o tematyce rodzinnej oraz zdjęcia i animacje przygotowane przez uczniów. Dzieci przygotowały również drzewa genealogiczne.

Rozstrzygnięto również szkolny konkurs literacki. Prace Rafala Kisiela, Oliwii Brzozowskiej i Klaudii Kalinowskiej powędrowały do etapu wojewódzkiego.

XXIII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny ze względu na formę online sprowokowały uczniów i nauczycieli oraz rodziców do większej kreatywności. Korzystano z aplikacji graficznych, edytorów zdjęć i filmów. Wychodzi na to, że rodziny nie można złamać epidemią i jej obostrzeniami.

MW/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane.

Dni Rodziny 2021 w Gałdowie.

Ilość zdjęć 9

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5425 sekundy