REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 lipca 2021, 09:51 komentarzy 10

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Strażacy, ratownicy medyczni i policjanci interweniowali na miejscu wczorajszego groźnego zdarzenia z udziałem rowerzysty i pieszego na moście przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Iławie.

Wieczorem w niedzielę, 18 lipca jadący tędy rowerzysta zahaczył o pieszego i sam upadł, doznając obrażeń.

Jadący od strony starego miasta w kierunku basenu - a więc z górki - rowerzysta miał być rozpędzony; przed nim znajdowała się grupa chłopaków niosących deskorolki. 

- Kierujący jednośladem nie zachował ostrożności podczas wymijania pieszego i doprowadził do potrącenia go - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

W wyniku zderzenia rowerzysta upadł i doznał urazu górnej kończyny. Ratownicy medyczni przetransportowali go do szpitala. Najpierw zadysponowano wodną karetkę, której załoga mogła szybciej podjąć interwencję, później dojechał zespół karetki kołowej. Interweniowały też dwa zastępy strażaków oraz policja. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

10Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~bolo 10 2 miesiące temuocena: 80% 

  Planowanie ze ludzie mają spacerować po piasku nie było dobrym , a złym pomysłem bardzo dlatego ludzie wszyscy a szczególnie z wózkmi idą po asfalcie i dobrze czynią, O ile rowerzysta jedzie z kulturą, to minie bez szwaku tych co idą asfaltem. ale mamy inny numer tam na młynówce. Pajace wszyscy łysi zajechali Tojotą aż do tych budowli i poszli na cypel gdzie pajacowali i musieli piwo popijać. Zobaczcie co się dzieje. I tego nikt nie widzi a przecież kamery monitorują, ich samochód stał prawie pod kamerą. I co wy na to? A po jaką cholerę stoją tam te budowle?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~domninik 9 2 miesiące temuocena: 33% 

  jeżeli to prawda , co piszesz ~bolo , no to mamy kolejny przykład bezradności naszej bezjajecznej władzy ... która jest bezradna w takich sytuacjach ,,,,, a gdyby miał przyjechać do Iławy gej biedroń , czy inna dzika lesba , to może kinoteatr Miasto by wynajęło ? takim zboczkom .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 8 2 miesiące temuocena: 60% 

  Pogotowie wodne , policja , straż , i pogotowie drogowe co to się stało tir w fiata 126 p wyjechał? Sam bym doszedł na sor ;-) życzę zdrowia rowerzyście i pieszemu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 7 2 miesiące temuocena: 50% 

  A Wy piesi tez święte krowy, macie swoje chodniki, to łazicie po ścieżkach rowerowych, bo się piaseczku do butów nasypie na Wyspie Młyńskiej, i nóżki będą bolały, to po jaką cholerę tam leziecie , się pytam!!! Wybierać inne chodniki!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Boczek NW 6 2 miesiące temuocena: 47% 

  Podobno śmigłowiec lądował aż na wodzie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ferdek 5 2 miesiące temuocena: 87% 

  podobno boczek jest kompletnie nierozgarnięty , nie mieszka na naszym piętrze i powinien się wypróżniać u siebie. A jak nie ,,, to mu z laczka zasadzę .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~44-TY 4 2 miesiące temuocena: 50% 

  POLICJA WY NIE CACKAJCIE SIĘ Z TA BANDĄ ROWERZYSTÓW I KARZCIE OSTRO JAK WSZYSTKICH. TO NIE JEST TAK JAK ONI WIĘKSZOŚĆ SOBIE MYŚLI ZE ŚCIEZKAMI JEŻDŻĄ NA MAKSA LUB PRZEZ PRZEJŚCIE PRZEJEŻDZAJĄ PRZED NOSEM SAMOCHODU KTÓRY WJECHAŁ NA PRZEJŚCIE BEZ OGLĄDANIA SIĘ CZY KTOŚ JEDZIE CZY NIE.MY KIEROWCY TEŻ POWINNIŚMY SIĘ OGLĄDAĆ ALE CZY CZŁOWIEK ZDĄŻY KIEDY ZNAGŁA SZALENIEC NA ROWERZE ZZA WĘGŁA, A OBECNIE NA ELEKTRYCZNEJ HULAJNODZE MI POD KIEROWNICĄ WJEŻDZA ?ZŁY PRZEPIS, ONI POWINNI NA RÓWNI ODPOWIADAĆ. CZY WIECIE O TYM ZE LUDZISKA NA ROWERACH BOJĄ SIĘ JUŻ NA ŚCIEŻKACH JEŹDZIC, BO SZOSĄ JEST JUŻ BEZPIECZNIEJ A ZIOBRO NIECH I ZA TAKICH NA ŚCIEŻKACH ROWNIEŻ SIĘ ZABIWERZE. UTARŁO SIĘ ŻE ROWAR TO ŚWIĘTA KROWA INDYJSKA. APELUJĘ DO POLICJI ŻEBYŚCIE ZABRALI SIĘ BARDZIEJ ZA SZALONYCH NA ROWERACH I HULAJNOGACH ELEKTRYCZNYCH KTÓRE SĄ PRZECIEŻ JUŻ POJAZDAMI - PROSZĘ WAS!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sentino krol 3 2 miesiące temuocena: 71% 

  to se proś wodogłowcu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krzysztof 2 2 miesiące temuocena: 88% 

  Nie mogli go odpiąć od pedałów SPD i wezwali straż pożarną ;-) ?Poza tym prawdopodobnie jechał ścieżką rowerową a dzieciaki jak Święte krowy po niej chodziły tak jak większość społeczeństwa -_-

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~As 1 2 miesiące temuocena: 40% 

  A on biedak ich nie widział. Zapier....ł jak zwykle rowerzyści. Wyścig Tour de Iława sobie robił. Dzieciak dzieciakami ale rowerzyści w Iławie to tragedia. Jeden mnie ostatnio obtrąbił bo na skrzyżowaniu skręcałem przez ścieżkę rowerową. Jego skrzyżowania przecież nie obchodzą.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.1265 sekundy