REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAOlszta

(Fot. Info Iława.)

Duże utrudnienia po dwóch zdarzeniach drogowych na DK15!

Najpierw ciężarówka zjechała do przydrożnego rowu, później doszło do tylnego zderzenia dwóch osobówek.

Drugie z wymienionych zdarzeń miało miejsce około godziny 12:00. Na odcinku drogi krajowej nr 15 pomiędzy Byszwałdem a Lubawą volkswagen uderzył w tył hondy.

Na wypadek ten najechał jadący prywatnym samochodem w czasie wolnym od pracy ratownik medyczny, który jako pierwszy udzielił pomocy kierowcy volkswagena. Później także drugi z kierowców źle się poczuł i obaj zostali zabrani karetkami pogotowia do szpitala.

Niemal w tym samym miejscu wcześniej tego samego dnia miało miejsce inne zdarzenie drogowe - samochód ciężarowy z naczepą zjechał do rowu. Jeszcze nie został wyciągnięty; obecnie trwa przeładunek towaru.

Droga krajowa w miejscu zdarzenia na razie jest zablokowana. Kierowcy mogą korzystać z objazdu przez Byszwałd. Na miejscu pracują policjanci i strażacy z lokalnych jednostek OSP oraz z iławskiej PSP.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4539 sekundy