REKLAMAprofi
REKLAMAPellet
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 lipca 2021, 14:47 komentarzy 22

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Do szarpaniny z udziałem wielu osób doszło w niedzielę późnym wieczorem na parkingu przed marketem Lidl na ulicy Kościuszki w Iławie.

Z naszych informacji wynika, że iławska policja odebrała w tej sprawie liczne zgłoszenia. Na komendę dzwonili zaalarmowani mieszkańcy okolicznych bloków, którzy słyszeli dobiegające do ich mieszkań niepokojące odgłosy szarpaniny i krzyki.

Świadkowie zgłaszali, że co najmniej kilku mężczyzn bije pokrzywdzonego. Mężczyzna miał być trzymany przez napastników i uderzany w głowę. Policja mówi też o kierowanych pod jego adresem groźbach.

- W wyniku tego zdarzenia do szpitala został zabrany mężczyzna. Policjanci zatrzymali 5 osób - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Obecnie trwają intensywne czynności w tej sprawie. Pomimo zatrzymań jeszcze nikomu nie przedstawiono zarzutów. 

- Jest to wielowątkowa sprawa. Funkcjonariusze będą przesłuchiwać świadków i ustalać szczegóły dotyczące doznanych przez mężczyznę obrażeń. Niewykluczone, że nie jest on jedynym pokrzywdzonym - dodaje policjantka.

Według naszych informacji poszkodowany trafił do szpitala posiniaczony i z urazem głowy.

Na tym etapie nie jest przesądzone, ile osób może usłyszeć zarzut i czy w grę będzie wchodzić pobicie, czy uszkodzenie ciała. Do tematu wrócimy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2508 sekundy