REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lipca 2021, 19:08 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Chwile grozy w Makowie (gm. Iława) nad Jeziorakiem.

Świadkowie uratowali tutaj życie topiącemu się mężczyźnie, wyciągając go z wody i udzielając pierwszej pomocy.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę, 24 lipca około godziny 18:00 na zatoce Jezioraka w Makowie, kiedy to wypoczywający ludzie zauważyli na jeziorze topiącego się mężczyznę. Świadkowie zdołali wyciągnąć go z wody i zaczęli udzielać pomocy. Wykonano m.in. wentylację, która pozwoliła usunąć wodę z dróg oddechowych niedoszłego topielca.

Wkrótce na miejsce dojechały wezwane służby: strażacy z łodzią ratunkową, policja i załoga wodnej karetki pogotowia. Wyciągnięty z wody mężczyzna był już przytomny i kontaktowy. Odmówił udzielenia mu pomocy medycznej przez ratowników. Z miejsca zdarzenia zabrała go policja, a to dlatego, że mężczyzna był najprawdopodobniej pod działaniem alkoholu, zachodzi podejrzenie, że także pod wpływem środków odurzających.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~sebba 2 2 miesiące temuocena: 80% 

    Tyle ludzi zaangażowanych do jednego ćpuna na szczęście nikt inny w tym czasie nie potrzebował pomocy. Mam nadzieję że uratowany zrozumie swoją głupotę

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Link 1 2 miesiące temuocena: 50% 

    Będzie ciężko zrozumieć wodogłowcowi swoją głupotę

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3654 sekundy