REKLAMAhullo
SKOK

(Fot. Archiwum zespołu.)

Muzyka to w jej życiu pasja od zawsze. Teraz realizuje ją m.in. w trio Emi Lepa, wiążąc z tym projektem duże nadzieje związane ze swoją dalszą muzyczną drogą.  W Internecie właśnie miał swoją premierę utwór "Disco z Rossi", którego współautorką jest Emilia Kalinowska, wokalistka pochodząca z Iławy.

Jak mówi, muzycznie jest samoukiem, bo na drogę zawodową wybrała co innego, mianowicie historię sztuki; obecnie pracuje w Fabryce Sztuk w Tczewie.

- Nie chodziłam do szkoły muzycznej, ale muzyka od zawsze jest obecna w moim życiu. Najpierw śpiewałam w scholi, chórach, później w różnych zespołach - wspomina początki Emilia. - Moje aktualne muzyczne projekty to duet z gitarzystą - razem wykonujemy covery, oraz właśnie Emi Lepa, trio, które współtworzę z Leszkiem Świerszczem i Pawłem Flisikowskim (nazwę zespołu rozszyfrujcie sami! - przyp.red.). To świeży projekt - rozpoczęliśmy współpracę podczas lockdownu, pod koniec 2020 roku - dodaje. - Razem zajmujemy się muzyką z gatunku synth popu, popu elektronicznego. Leszek i Paweł tworzą podkłady, a ja piszę teksty i układam do nich melodię śpiewaną.

W Internecie można już posłuchać 4 piosenek grupy. Najnowsza, "Disco z Rossi", miała swoją premierę w serwisie YouTube właśnie dzisiaj - załączamy do odsłuchania i obejrzenia poniżej. Na razie z ich twórczością można obcować online, a za rok, kto wie, może usłyszymy ich na żywo w Iławie. Trwają rozmowy w sprawie występu grupy podczas festiwalu Soudlake, gdzie Emi Lepa może zagrać support.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: YouTube/Emi Lepa.

Trio w pełnym składzie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAHullo3

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4391 sekundy