REKLAMATop brands
REKLAMAKaren

(Fot. KPP w Iławie.)

„Bądź trzeźwy nie tylko od święta” - pod tym hasłem, dzień po imieninach św. Krzysztofa - patrona kierowców, prowadzone były działania iławskich policjantów i uczestników programu "Stawiamy na rodzinę".

Akcję przeprowadzono w ramach policyjnej kampanii "Trzeźwy poranek" 26 lipca. Okazją był obchodzony dzień wcześniej dzień św. Krzysztofa.

Policjanci wraz z dziećmi biorącymi udział w programie „Stawiamy na rodzinę” zatrzymywali kierujących na ulicy Kwidzyńskiej. Kiedy funkcjonariusz sprawdzał trzeźwość kierowców,  dzieci przygotowywały dla nich małe upominki. Każdy trzeźwy kierowca został nagrodzony lizakiem z uśmiechniętą buźką, naklejką z hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” oraz ulotką dotyczącą nietrzeźwych kierujących. Wszyscy skontrolowani podczas akcji kierujący byli trzeźwi, więc wszyscy mogli liczyć na upominki.

Dzieci z dużym zainteresowaniem obserwowały pracę funkcjonariuszy, a kierowcy z uśmiechem na twarzy poddawali się nietypowej kontroli.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASalon okulistyczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4321 sekundy