REKLAMAChoinki
REKLAMAsuknie

(Fot. Archiwum organizatora.)

Przed nami kolejna wycieczka z Lubawskim Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych realizowana w ramach zadania publicznego „Cykl wycieczek oraz spotkań związanych z kulturą i historią miasta Lubawa oraz Ziemi Lubawskiej” dofinansowanego przez Powiat Iławski.  

Start w sobotę, 31 lipca o godzinie 15.00 z parkingu przy Banku Spółdzielczym w Lubawie.

Na półmetku wakacji stowarzyszenie zabierze uczestników na wyprawę szlakiem jezior Ziemi Lubawskiej. Trasa o długości ok. 48 km poprowadzi przez miejscowości Prątnica – Łążyn – Zwiniarz – Hartowiec – Grądy – Rynek – Grodziczno – Linowiec – Tuszewo – Lubawa, a wycieczka będzie okazją, by w sobotnie popołudnie poznać akweny, których w naszym regionie nie brakuje. W Zwiniarzu i Tuszewie na wszystkich rowerzystów będzie czekał poczęstunek, który pomogą przygotować m.in. Ochotnicza Straż Pożarna i Koło Gospodyń Wiejskich w Zwiniarzu zorganizowani przez Adriannę Modras, jak również mieszkanki Tuszewa z panią sołtys Ewą Budzińską na czele. 

Wstęp jak zawsze bezpłatny, jednak przy okazji wycieczki odbędzie się zbiórka charytatywna, tym razem na leki dla dobrze wszystkim znanej małej Alicji Kołeckiej, która w październiku przejdzie długo oczekiwaną operację oka.

Wycieczka odbędzie się z zachowaniem wszelkich wytycznych związanych z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną panującą na terenie naszego kraju, a uczestnicy zobowiązani są do posiadania przy sobie maseczek ochronnych.

Warto to wakacyjne sobotnie popołudnie spędzić aktywnie, przy okazji poznając walory przyrodnicze i historię naszego regionu. Do zobaczenia!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMABetiko

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMADom seniora
REKLAMAprofi
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3392 sekundy