REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAKaren

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Nie chciał odsiedzieć zasądzonego już wyroku, więc często zmieniał miejsce zamieszkania. Jakiś czas spędził nawet, ukrywając się za granicą, a ostatnio, gdy już wrócił do ojczyzny, przebywał w Malborku. 

Właśnie tam złapali poszukiwanego iławianina policjanci z miejscowej komendy, chociaż 31-latek łatwo się nie poddał i do końca próbować uciec mundurowym. 

Do tego zatrzymania doszło wieczorem, kilka minut przed godz. 23:00. 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie z zespołu ds. poszukiwań zaskoczyli poszukiwanego listem gończym 31-latka w miejscu jego aktualnego przebywania w Malborku.


Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania, żeby zatrzymać mężczyznę, ten otworzył drzwi od tarasu i uciekł. Policjanci dogonili 31-latka i przetransportowali go do zakładu karnego. 


Mężczyzna spędzi tam najbliższe 6 miesięcy i 15 dni za znieważenie funkcjonariuszy. Jak się okazało, mieszkaniec Iławy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i często zmieniał miejsce zamieszkania. Przebywał m.in. poza granicami kraju.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.249 sekundy