REKLAMAWet
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 lipca 2021, 13:52 komentarzy 4

(Fot. KAS.)

Cztery nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczyli w punkcie w Lubawie funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Interweniowali tam po tym, jak na lokal dokonano napadu.

W ubiegłym tygodniu mundurowi z Elbląga otrzymali informację z Komendy Powiatowej Policji w Iławie o napadzie rabunkowym w punkcie gier w Lubawie. 

- Na miejscu okazało się, że napadu dokonano na dwie osoby przebywające w lokalu - podaje mł. asp. Marta Rosiak z Krajowej Administracji Skarbowej. - Był to mężczyzna z obsługi oraz kobieta, która grała na automatach. Zostali oni przesłuchani w charakterze świadków.

Funkcjonariusze przeprowadzili eksperymenty procesowe odtworzenia gier na automatach, które potwierdziły ich losowy i  komercyjny charakter. W punkcie zabezpieczono cztery nielegalne automaty oraz komplet kluczy serwisowych do tych urządzeń.

Zatrzymane dowody rzeczowe zdeponowano w magazynie Oddziału Celnego w Iławie, a sprawę przekazano do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Elblągu Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~sztetke 4 miesiąc temuocena: 50% 

  bruner , ty świnio

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 3 miesiąc temuocena: 67% 

  W Iławie mniej niż 500 m od Komendy Policji, w samym środku osiedla, też działa punkt gier i co?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 2 miesiąc temuocena: 0% 

  Co z tego jak to nie policja kontroluje maszyny! Czytaj ze zrozumieniem. To działka celników!!!!! Którzy jak zawsze nic nie widza. Zabierają tam automaty a jutro znowu stoją nowe… śmiechu warte.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Chaber 1 miesiąc temuocena: 0% 

  Który to już raz wjebali się do Tadeusza heh

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3327 sekundy