REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 sierpnia 2021, 12:50 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Kawa, coś na ząb i... Grzegorz Halama czekali na wszystkich, którzy w niedzielne przedpołudnie pojawili się pod sceną przy miejskiej plaży w Suszu. 

"Śniadanie na trawie z Grzegorzem Halamą" to jedna z propozycji przygotowanych przez Suski Ośrodek Kultury w ramach obchodzonych w ten weekend Dni Susza 2021.

Susz. Zjedli "Śniadanie na trawie z Grzegorzem Halamą".

Ilość zdjęć 14

Zorganizowane w nieformalnej atmosferze spotkanie z Grzegorzem Halamą, artystą polskiego kabaretu i aktorem, poprowadził, podobnie jak całe Dni Susza, Mariusz Korpoliński. W pierwszej, trwającej około godziny części spotkania można się było dowiedzieć więcej o początkach kariery Halamy, a także jego obecnej pracy i planach na przyszłość, w tym szans na powrót do jednego ze scenicznych wcieleń - "Józka - ikonicznego hodowcy kur". Część druga to piosenki i stand-up w wykonaniu niedzielnego gościa Dni Susza. Dla mieszkańców SOK przygotował leżaki i poczęstunek. Dopisała pogoda i publiczność, a wydarzeniu towarzyszyła przyjemna, wakacyjna atmosfera. 

Zobaczcie więcej na zdjęciach i nagraniach.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Zen 1 ponad rok temu

    Nie było źle. Mógłby więcej pan Halama rozbawić publiczność. Ale śniadanie to śniadanie.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.6101 sekundy