REKLAMAin-meble
REKLAMAPatrz

W drodze do pracy, do domu czy na wakacje warto zatrzymać się na stacji paliw MOYA w Iławie. Wysokiej jakości paliwo w dobrej cenie to kusząca oferta dla kierowców dbających o nie tylko swoje samochody, ale także o zasobność portfeli. Jednak nie tylko zmotoryzowani będą zadowoleni z wizyty na stacji MOYA w Iławie. Można skorzystać tu także z bardzo dobrze wyposażonego sklepu oraz konceptu gastronomiczno-kawiarnianego Caffe MOYA, w którym – poza pysznymi hot-dogami – klienci spróbować mogą m.in. wypiekanej w piecu pizzy w różnych wariantach smakowych.

Stacje należące do ogólnopolskiej sieci MOYA to przede wszystkim wysokiej jakości paliwa: benzyna bezołowiowa 95, 98, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony – dla najbardziej wymagających kierowców – ON MOYA Power, a także LPG. Wszystkie paliwa mają specjalny certyfikat TankQ, który jest gwarancją najwyższych standardów. Kontrolę jakości w sieci MOYA prowadzi niezależne laboratorium badawcze J.S. Hamilton Poland Ltd. Stacja paliw w Iławie, mieszcząca się przy ul. Produkcyjnej 2, u wylotu z Iławy w kierunku Ostródy, oferuje każdy rodzaj paliwa w atrakcyjnych cenach.

Smacznie na drogę

Na stacji MOYA w Iławie można zjeść smaczny i pożywny posiłek w koncepcie kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA. Bogate menu sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno kierowcy, przed którymi jeszcze długa trasa, jak i ci, którzy wstąpią tu po drodze do pracy czy do domu. Obok różnego rodzaju hot-dogów i zapiekanek klienci mają do wyboru również świeże kanapki, pyszną, wypiekaną na miejscu pizzę, stripsy z kurczaka serwowane z frytkami, sycące burgery z wołowiną i z kurczakiem oraz wiele innych dań zarówno na gorąco, jak i na zimno. Do pobudzającej kawy z ekspresu, która dostępna jest w wielu wariantach smakowych, stacja oferuje wybór słodkich dodatków – ciastek, bułeczek i rogalików. Dodatkowym atutem stacji paliw w Iławie jest komfortowa przestrzeń, w której można spokojnie zjeść i odpocząć przed dalszą podróżą.

Niezbędne zakupy

Dobrze zaopatrzony i przestronny sklep to propozycja zarówno dla tych, którzy chcą zaopatrzyć się na dalszą podróż, jak i tych, którzy mają potrzebę uzupełnienia swoich domowych zapasów o  brakujące produkty. Sklep, podobnie jak stacja, czynny jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe. Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji i zakupić cały wachlarz doskonałej jakości produktów marki MOYA: wodę mineralizowaną, soki owocowe, napoje energetyzujące, żelki owocowe, batony musli i proteinowe, a także zapachy do samochodów, płyny dezynfekcyjne i do spryskiwaczy.

MOYA dla biznesu

MOYA to również doskonały wybór dla właścicieli firm. Program MOYA Firma (karta flotowa i  aplikacja mobilna) umożliwia bezgotówkowe rozliczanie się na stacjach MOYA w całej Polsce, atrakcyjne rabaty na paliwo i wiele innych korzyści. Niezależnie od wielkości floty – czy jest to jedno auto, czy dziesiątki, dzięki programowi MOYA Firma oszczędza się czas i pieniądze.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4487 sekundy