REKLAMABANK
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 sierpnia 2021, 18:35 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Ożywione życie artystyczne toczy się w ostatnich miesiącach w galerii Stowarzyszenia Twórców SART na ulicy Niepodległości w Iławie. Dzisiejszy wernisaż wystawy malarstwa Marii Plawgo to kolejne ze zorganizowanych tutaj wydarzeń. 

Wystawa malarstwa Marii Plawgo - oficjalnie otwarta.

Ilość zdjęć 22

Zgromadzeni miłośnicy sztuki byli pod wrażeniem zarówno różnorodności zaprezentowanych obrazów, jak i zmian oraz postępów, jakie w ostatnim czasie poczyniła autorka.

- Maria Plawgo jest członkinią naszego stowarzyszenia od kilku lat. Maluje znacznie dłużej - mówiła prezes Stowarzyszenia Twórców SART Małgorzata Szynal Trzaskawka. - Z przyjemnością można patrzeć na zmiany artystyczne i kreacje jej obrazów. Ja pamiętam jeszcze czasy pejzaży, natomiast dzisiaj jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - mamy taką różnorodność!

Za "niechowanie prac do szuflady" i aktywne uczestnictwo w iławskim życiu artystycznym dziękował twórczyni Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski.

- Życzę, aby ta pasja w Pani trwała i rozwijała się - dodał.

- Maluję i ciągle się uczę, ciągle szukam. Jestem taka "pani doświadczalska" i niespokojny duch; ciągle jeszcze próbuję czegoś nowego. Żeby tylko Bóg dał zdrowie, jeszcze dużo namaluję. Proszę, przyjrzyjcie się moim obrazom, bo w każdym jest moja wyobraźnia i praca, wiele prób i dociekań - mówiła sama twórczyni.

Tę wystawę w galerii SART będzie można oglądać przez najbliższe trzy tygodnie. Są duże szanse w tym czasie spotkać tam autorkę.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Kibic 2 miesiąc temuocena: 100% 

    Czy to matka biegacza Marka Plawgo???

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Holq 1 miesiąc temu

    Niektóre naprawdę piękne, gratulacje

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2161 sekundy