REKLAMAprofi
REKLAMASadek
Cool School znajdziecie na ulicy Kopernika 4C.

Cool School znajdziecie na ulicy Kopernika 4C.

Cool School - tak nazywa się nowy podmiot z branży edukacyjnej, który startuje w Iławie wraz z początkiem nowego roku szkolnego. - Gwarantuję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie - mówi Agnieszka Jankowska, nauczycielka i założycielka nowej szkoły - placówki, która będzie uczyć kursantów w różnym wieku języka angielskiego i nie tylko!

Edukacja też może być cool! W nowej szkole uczą j. angielskiego i matematyki.

Ilość zdjęć 9

O ofercie placówki rozmawiamy z jej właścicielką Agnieszką Jankowską. Zapraszamy do lektury wywiadu.

Szkoła Cool School to novum na naszym lokalnym rynku edukacyjnym, ale - z tego, co mi wiadomo - nauka języka angielskiego nie jest dla Pani nowością…

Agnieszka Jankowska: Owszem. Od wielu lat jestem nauczycielem języka angielskiego w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Wikielcu, przez wiele lat uczyłam również tego języka w szkole prywatnej. Ponadto udzielam korepetycji, uczę tego języka także osoby dorosłe.

W swoim lokalnym środowisku jest Pani znana z zaangażowania. Przeprowadziła Pani kilka projektów edukacyjnych.

AJ: Współpracuję z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności English Teaching, dzięki której systematycznie uczestniczę w szkoleniach dotyczących najnowocześniejszych metod nauki języka obcego. Dzięki współpracy z Fundacją regularnie realizuję projekty dla dzieci i młodzieży. W te wakacje zorganizowałam bezpłatne półkolonie dla uczniów szkoły w Wikielcu.

Skąd pomysł na otworzenie własnej szkoły?

AJ: Lubię wyzwania, a także uczyć się nowych rzeczy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

Szkoła Cool School to nie tylko język angielski. Oferta jest bardzo urozmaicona.

AJ: Chcieliśmy stworzyć coś większego. Sama jestem matką dwójki dzieci w wieku szkolnym, które uczęszczały na różne zajęcia dodatkowe. Było to dość trudne logistycznie. Sądzę, że połączenie zajęć z języka angielskiego i matematyki w jednym miejscu ma sens. W naszej ofercie mamy również zajęcia szachowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Warto podkreślić, że zajęcia odbywają się w maksymalnie 8-osobowych grupach.

Czy Cool School będzie pomagać w przygotowaniu uczniów do najważniejszych egzaminów: matury i testu ósmoklasisty?

AJ: Tak, przygotowujemy dzieci do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, a z języka angielskiego również do matur. Korzystamy z nowoczesnych metod nauczania, mamy dobrze wyposażoną szkołę.

Czy Cool School to szkoła tylko dla dzieci, czy powstaną również grupy dla osób dorosłych?

AJ: W naszej ofercie znajdują się również kursy dla osób dorosłych, które cieszą się rosnącą popularnością. Dzisiaj uczymy się języka obcego nie tylko po to, aby wyjechać do pracy. Coraz więcej osób spędza wakacje za granicą i znajomość języka daje im poczucie komfortu. Także pracując w dużych, międzynarodowych korporacjach nie sposób nie znać języka angielskiego. Gwarantuję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Jak wygląda cennik Państwa szkoły?

AJ: Koszt za dwie godziny zajęć tygodniowo zaczyna się od 150 zł miesięcznie, ale przy zapisie do końca miesiąca obowiązuje 10% rabat, czyli opłata to tylko 135 zł. Płatności za wszystkie nasze kursy są w równych, nieoprocentowanych miesięcznych ratach. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.


Cool School

Szkoła Języka Angielskiego i Matematyki

Ul. Kopernika 4C
coolschoolilawa@gmail.com
Facebook: Coolschoolilawa.
Tel. 609-109-928.


Agnieszka Jankowska, założycielka i właścicielka Cool School.

Język angielski i matematyka - poznaj ofertę Cool School.

Zajęcia szachowe, to kolejna propozycja nowej szkoły.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.9997 sekundy