wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 sierpnia 2021, 17:51 komentarzy 8

Pisa Barczewo, zajmująca przed tym meczem 7. lokatę w IV-ligowej tabeli, była dzisiaj gościem wicelidera, czyli iławskiego Jezioraka.

Tego meczu iławianie nie mogą zaliczyć do udanych. Komplet punktów zabiera z Iławy Pisa, zespół, na którego dobrą obronę gospodarze nie umieli dzisiaj znaleźć recepty.

4. kolejka forBET IV ligi
ITS Jeziorak Iława - Pisa Barczewo 0:1 (0-1)
0:1 - Kacper Nawrocki (45')

Po bardzo dobrej pierwszej połowie Jeziorak przegrywał z Pisą Barczewo 0:1. Bramkę zdobył Kacper Nawrocki, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał szans golkiperowi biało-niebieskich.

W drugiej połowie na boisku była widoczna lekka przewaga Jezioraka, ale goście dobrze się bronili. W 65. minucie Flis po rzucie różnym ładnie strzelił głową, ale bramkarz gości był na posterunku. W 69. minucie w doskonałej sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Wacławski, ale po raz kolejny świetnie interweniował golkiper gości. Chwilę później to goście mogli podwyższyć, ale piłkę z linii bramkowej wybił Sagan.

Jeziorak nie mógł znaleźć recepty na dobrze broniący się, i od czasu do czasu groźnie kontratakujący, zespół Pisy.

Nerwowa była końcówka. W 87 min. piłka po strzale głową Figurskiego minęła o centymetry bramkę gości. Iławianie robili wszystko, aby przynajmniej doprowadzić do wyrównania, ale dzisiaj ta sztuka im się nie udała.

Do 3 zwycięstw Jeziorak Iława dopisał porażkę, pierwszą w nowym sezonie IV ligi.

Jeziorak Iława: Ciura, Słomski, Zalewski, Kwiatkowski, Galas, Wacławski, Sedlewski, Nowiński, Nastaj, Czarnota, Sagan. Rezerwa: Sobiech, Kłosowski, Kowalski, Figurski, Deredas, Stanikowski, Flis.

Jeziorak Iława podejmował Pisę Barczewo.