REKLAMASpeed
REKLAMAPatrz

Studio Nauczania MathRiders Iława - to zajęcia matematyczne dla dzieci lepsze niż korepetycje! Swobodna atmosfera, pełni pasji nauczyciele i duży wybór grup, który pozwoli uczniom uczyć się wśród rówieśników i na właściwym poziomie, ale też da się pogodzić z innymi aktywnościami dziecka - czego chcieć więcej?


Matematyka nazywana jest królową nauk i faktycznie jest bardzo ważna, nie tylko w szkole, ale i w codziennym życiu. Niestety, zwykle sprawia wiele problemów, nie tylko dzieciom, warto więc uczyć się jej jak najwcześniej i właściwie. Pomóc mogą w tym zajęcia w MathRiders, które stanowią niezwykle skuteczną i sprawdzoną już alternatywę wobec tradycyjnych korepetycji z matematyki w IŁAWIE.


MathRiders – potęga matematyki!

Studio Nauczania MathRiders w Iławie, to doskonałe miejsce dla wszystkich dzieci, które chcą rozwijać matematyczne talenty, a także tych, które chcą pozbyć się problemów z tym przedmiotem i zacząć uczyć się go efektywnie, a  przede wszystkim – przyjemnie. Z  tą ofertą powinni więc zapoznać się wszyscy rodzice.

Zajęcia MathRiders w Iławie to lekcje opracowane specjalnie w taki sposób, by nauka matematyki była przyjemna i skuteczna nawet w przypadku tych dzieci, które do tej pory miały z matematyką wielkie problemy. Lekcje prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego ucznia.

Mnożymy możliwości z MathRiders!

Studio prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych. Maluchy-przedszkolaki, uczniowie w  wieku szkolnym oraz przygotowujący się do matury, wszyscy znajdą tu coś dla siebie. Najmłodsi uczniowie z wykorzystaniem muzyki, zabawy i  ruchu zdobywają pierwsze kontakty z  matematyką. Kursanci starsi, dzięki specjalnie dobranym metodom nauki uzupełniają braki szkolne. Rozwijają dodatkowe umiejętności oraz poszerzają swoją wiedzę i  przygotowują się do egzaminów 8-klasisty oraz matury.

  • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Dzięki małym grupom, dopasowanym do wieku oraz przyjaznemu otoczeniu, dzieci czują się swobodniej niż na typowych korepetycjach z matematyki.
  • Teraz, dzięki nawiązaniu przez studio współpracy z dodatkowymi 4 nauczycielami, wybór dni i godzin będzie jeszcze większy. 

MathRiders Iława już przyjmuje zapisy.
Skontaktuj się - wybierzesz grupę, dzień i godzinę.

Matematyka MathRiders Iława
ul. Sobieskiego 20B.
Tel. 506 813 361.
E-mail: ilawa@mathriders.pl.
Facebook: link.
Strona: www.mathriders.pl/ilawa


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3155 sekundy