REKLAMAPZW Iława
REKLAMABiblioteka

(Fot. UM w Iławie.)

Nasze miasto znalazło się w gronie pięciu gmin zakwalifikowanych do finału konkursu „Sternik. Cała naprzód” w kategorii Jednostki Samorządu Terytorialnego. 

Organizatorem konkursu był Bank Gospodarstwa Krajowego, który w ten sposób postanowił docenić jednostki administracji państwowej, samorządy, firmy i instytucje za przedsiębiorczość i kreatywność w przeciwdziałaniu pandemii Covid-19. 

Burmistrz Dawid Kopaczewski odebrał z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina i Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego dr. hab. Jerzego Przyborowskiego wyróżnienie dla Iławy. 

- To wyróżnienie jest efektem solidarności i pracy zespołowej pracowników urzędu miasta i wszystkich jego jednostek organizacyjnych i spółek, a także służb mundurowych i przedstawicieli służby zdrowia. Odbierając gratulacje z rąk wielu wybitnych gości gali finałowej, czułem dumę, że mogę pracować z tak zaangażowanym zespołem. Dziękuję jako burmistrz i mieszkaniec Iławy - mówi Dawid Kopaczewski, Burmistrz Miasta Iławy.

- Projekty, które wpłynęły do konkursu, zachwyciły nas wszystkich. Przesłane historie były motywujące, inspirujące, pełne pomysłów i przykładów radzenia sobie z nawałnicami pandemii. Wiele stron poświęcono opisom wsparcia innych, dbałości o cały ekosystem wokół organizacji. Zespołowość była jednym z narzędzi zmagania się z kryzysem. Pandemia stała się papierkiem lakmusowym przywództwa. Niektóre z nadesłanych aplikacji mogłyby z powodzeniem służyć za podstawę scenariusza filmowego - dodaje Anna Bułło, dyrektor Regionu Warmińsko-Mazurskiego BGK.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMATom-bet
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.254 sekundy