REKLAMASalon okulistyczny
REKLAMAKaren

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Nie przegapcie sobotniego wydarzenia Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz ze swoimi dziećmi na Iławskie Targi Sportu!

Na targach będziecie mogli zapisać swoje dziecko do poszczególnych sekcji sportowych!

W sobotę, 11 września wszyscy, którzy kochają sport, będą mieli okazję wziąć udział w Iławskich Targach Sportu w ramach Narodowego Dnia Sportu z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, które odbędą się na hali sportowo - widowiskowej przy ulicy Niepodległości 11 B. 

Na targach będą się prezentowały stowarzyszenia i kluby sportowe działające w naszym mieście. Będą one miały możliwość przedstawienia mieszkańcom Iławy swojej oferty - pokazania i przybliżenia swoich dyscyplin sportowych. Odbędą się pokazy treningów poszczególnych dyscyplin, między innymi zapraszamy na godz. 11 na zajęcia piłki ręcznej, które poprowadzi trener pierwszej reprezentacji Polski mężczyzn - Patryk Rombel! Dyscypliny obecne na tych targach to m.in.: piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, wioślarstwo, LA, sporty walki, pływanie, tenis stołowy i wiele innych. 

Stowarzyszenia i kluby będą również prowadziły nabory do swoich sekcji sportowych. ICSTiR zaprasza całe rodziny do hali sportowo - widowiskowej w najbliższą sobotę - 11 września w godzinach 11 - 15. W sprawie targów więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 89 644 85 39.       

ICSTiR/red. kontakt@infoilawa.pl.
Publikacja zlecona.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3314 sekundy