REKLAMABANK
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 września 2021, 13:17 komentarzy 7

(Fot. Info Iława.)

Dziś na kilka godzin iławska hala sportowo-widowiskowa przekształciła się w arenę targową. Działacze lokalnych klubów i stowarzyszeń przygotowali stoiska prezentujące ich sportową ofertę, adresowaną do dzieci i młodzieży w Iławie i okolicach.

Na Iławskich Targach Sportu 2021.

Ilość zdjęć 29

Wydarzenie, wpisane w obchody ogólnopolskiego Narodowego Dnia Sportu, to możliwość bliższego zapoznania się z lokalną ofertą dotyczącą aktywności fizycznej. A jest z czego wybierać. Piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, wioślarstwo, LA, sporty walki, pływanie, czy tenis stołowy - to dyscypliny, których przedstawicieli nie zabrakło dzisiaj w iławskiej hali. Można było zapytać o szczegóły, rozwiać wszelkie wątpliwości i przede wszystkim - spróbować swoich sił. Kto podjął decyzję, ten mógł na miejscu dopełnić formalności związanych z zapisaniem pociechy na wybrane zajęcia. Dodatkową atrakcją był udział w tym wydarzeniu Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji gościa specjalnego. Patryk Rombel, trener pierwszej reprezentacji Polski mężczyzn, poprowadził zajęcia z piłki ręcznej.

Zobaczcie zdjęcia i wideo.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Centrum Sportu dramat! 7 miesiąc temuocena: 100% 

  Ilawskie centrum Sportu to jakiś dramat!!! Po co promować taką imprezę? Przeciez to by było więcej pracy!!! A czy będą imprezy czy nie i tak maja płacone! Wiec po co się spinać!!!??? Może ktoś pójdzie nareszcie po rozum do głowy i da im może wypłatę za ilość imprez, ktore zrobią w ciągu roku!!!???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~NN 6 miesiąc temuocena: 100% 

  Bardzo słabo rozreklamowe.. zero plakatów na mieście, wszystko na ostatnią chwile a inicjatywa jest mega fajna.. frekwencja na targach - nawet nie ma o czym mówić no praktycznie jej nie było.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nastka 5 miesiąc temuocena: 100% 

  Dokładnie! Informacje o wszystkich wydarzeniach dają dzień przed. Bezsens!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 4 miesiąc temuocena: 100% 

  Szkoda, że nikt nie informuje wcześniej o jakichkolwiek wydarzeniach w Iławie... dowiadujemy się jak już jest po wszystkim! Brawo!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 3 miesiąc temu

  I co by ci dało zajrzenie z synem - nic!!! A należy zabrać na rower albo do lasu i pieszo po lesie dookoła Slim

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~IŁAWIAK 2 miesiąc temuocena: 100% 

  Szkoda tylko że wcześniej nic nie napisaliście. Chętnie zajrzał bym z synem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aniela 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Zawsze tak jest. Nie informują o niczym. Balony to samo - wielki problem dać znać skąd będą startować. A co to za atrakcja zobaczyć balon między blokami przez 60 sekund? To ma być impreza? Dali by znać gdzie pompują te balony to dzieciaki by mogły popatrzeć, przecież to jest ciekawe zobaczyć taki balon z bliska i poobserwować jak się nadmuchuje. Ale po co dać znać na takim czy innym portalu. Lepiej po fakcie parę fotek wstawić i finito

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.5868 sekundy