REKLAMAOrange
REKLAMAOlszta

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Cyrkulacja powietrza nad nami zmieniła się z południowej na zachodnią, a to oznacza, że początek nowego tygodnia nie będzie już tak ciepły, jak miniony weekend. Temperatura pozostanie jednak na dość wysokim poziomie do środy. Później ma już nadejść wyraźniejsze ochłodzenie.

W poniedziałek i wtorek będziemy mieć na termometrach w Iławie do 20 kresek. Zachmurzenie będzie przy tym małe lub umiarkowane, biomet - korzystny. Nie powinno padać, ale w poniedziałek prędkość wiatru w porywach może osiągnąć do 45 km/h.

Temperatura podskoczy do 23 kresek w środę. Przy małym zachmurzeniu i braku opadów biomet będzie neutralny.

Większe zmiany w pogodzie od czwartku. Niestety, na niekorzyść. W końcu lato ma się już ku końcowi i pogoda będzie nam o tym coraz częściej przypominać. W czwartek termometry w Iławie pokażą 18 kresek, w piątek 17, a w sobotę już tylko 15. Wszystkie te dni zapowiadają się też deszczowe i pochmurne. Nieco lepiej w niedzielę, gdy co prawda temperatura jeszcze spadnie, do 13 kresek, ale wypogodzi się i przejaśni. Na koniec tygodnia nie powinno padać, a zza chmur wyjrzy więcej słońca.

Życzymy udanego tygodnia!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5382 sekundy