REKLAMAd&b
REKLAMAPatrz

(Fot. Info Iława.)

Klimatyczne, gościnne wnętrza i wręcz zapierające dech w piersiach krajobrazy, roztaczające się z okien i tarasów - Dworek Andrzejówka w Gardzieniu pod Iławą to wręcz wymarzone miejsce na organizację także Twojej niezapomnianej imprezy okolicznościowej!

Tu czas płynie inaczej. Smaki i zapachy przywodzą na myśl najlepsze wspomnienia, a wnętrza, pełne drewna i czerwonej cegły, oraz godne filmu plenery sprzyjają wytchnieniu od codzienności, integracji i wesołej zabawie - tu każdy czuje się jak u siebie! Ostatnie inwestycje zachowały gościnny charakter i urok obiektu, jednocześnie podwyższając jego standard.

DWOREK ODZYSKAŁ BLASK. CO NOWEGO?

Poznajcie Dworek Andrzejówka, położony zaledwie 10 km od Iławy, w nowej odsłonie. Po niedawno przeprowadzonym przez nowych właścicieli kapitalnym remoncie elewacji i dachu, obiekt nabrał szykownego, dworskiego charakteru. A to nie koniec inwestycji w Gardzieniu. Mieszcząca się tutaj sala okolicznościowa zyskała niedawno spektakularny dodatek w postaci własnego, obszernego tarasu widokowego. Roztaczający się stąd widok zachwyci najbardziej wytrawnych miłośników przyrody. Stąd tylko krok dzieli nas od przepięknych leśnych kompleksów Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego i licznych jezior.

- Gościom podoba się nasz obszerny i malowniczy staw, widoczny z nowego tarasu - mówi współwłaścicielka dworku Agnieszka Sarnowska. - Doceniają też zachody słońca i poranne mgły oglądane w scenerii urokliwych łąk i lasów.

NA IMPREZĘ! TWOI GOŚCIE BĘDĄ ZACHWYCENI

Przyroda upaja, a w sali okolicznościowej jest wszystko, co potrzebne, aby zorganizować udaną imprezę. 

- Wesela do 100 osób, chrzciny, czy komunie, urodziny, imieniny, jubileusze, czy spotkania integracyjne w gronie rodziny, przyjaciół, czy współpracowników, to tylko przykłady imprez, które z powodzeniem się tutaj odbywają - opowiada właścicielka. - Zapraszamy też na ogniska i grille w plenerze. Na świeżym powietrzu, póki pogoda sprzyja, czas spędza się miło pod zadaszonymi wiatami, w blasku ognia.

Sala i przestrzeń z paleniskiem na zewnątrz są ze sobą skomunikowane, więc osoby urządzające dużą imprezę mogą skorzystać i z jednej, i z drugiej atrakcji. Na dzieci czeka bezpieczny, ogrodzony plac zabaw.

NICZYM VIP, LIMUZYNĄ!

Stylowa biała limuzyna, to kolejna nowość w dworku. Możesz uzgodnić wykorzystanie tego VIP-owskiego pojazdu podczas swojej imprezy, albo po prostu wypożyczyć auto, np. na ślub albo przejażdżkę - niespodziankę dla przyjaciół.

JAK TU GOTUJĄ!

Imprezę możesz zamówić z pełnym cateringiem. Tę usługę dworek świadczy także z dowozem do klientów.

- Mamy wspaniałe kucharki, czarują prawdziwe kulinarne cuda - mówi pani Agnieszka. - Stawiamy przede wszystkim na jakość produktu, jego dobre pochodzenia i oczywiście na smak. Chętnie sięgamy po to, co najsmaczniejsze i najzdrowsze - po produkty sezonowe - dodaje.

ZOSTAŃ NA NOC. MOŻE USŁYSZYSZ RYCZĄCE JELENIE

Andrzejówka dysponuje zapleczem noclegowym, zarówno w samym dworku, w wyremontowanych pokojach, jak i w trzech domkach wakacyjnych pobudowanych w tym sezonie tuż nad malowniczym stawem. Na noc obiekt może obecnie przyjąć do 40 osób. Zatrzymaj się tu po udanej zabawie, albo przyjedź na kilka dni, zregenerujesz siły. Bogactwo ryb w stawie i grzybów w okolicznych lasach to już przepis na udany jesienny wypad dla wędkarzy i grzybiarzy. Po akwenie można też popływać rowerkiem wodnym, a w sezonie wykąpać się. Tylko teraz w cenie noclegu niezwykły jesienny gratis: spektakl w postaci trwającego efektownego rykowiska jeleni.


Dworek Andrzejówka
Odwiedź w Gardzieniu koło Iławy.
Zadzwoń: 516 91 91 11.
Zajrzyj na Facebooka: link.


Imprezy okolicznościowe i wypoczynek na łonie natury. Dworek Andrzejówka w nowej, jeszcze piękniejszej odsłonie.

Ilość zdjęć 46

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAPS QUALITY
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6113 sekundy