REKLAMAOrange
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 września 2021, 13:15 komentarzy 1

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Kolejna wpadka z narkotykami. Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie w wieku 22 lat, przy którym dzielnicowi z Biskupca zabezpieczyli narkotyki. 

Po interwencji policjantów mężczyzna usłyszał zarzuty. W najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

W minioną sobotę (11.09.21r.) około godz. 22:20 w Bielicach dzielnicowi dokonali kontroli drogowej mężczyzny kierującego samochodem marki Audi A4. Podczas przeszukania jego auta policjanci znaleźli foliowy woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego i szklaną lufkę, a w portfelu zawiniątko z białym proszkiem. Mieszkaniec gminy Biskupiec został zatrzymany. Przeprowadzone badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. 22-latek usłyszał już zarzut.


W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii art. 62. 1. „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.


KPP NML/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~danny 1 9 dni temuocena: 100% 

    Czy został przebadany pod kątem prowadzenia pojazdu pod wpływem substancji niedozwolonych?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3784 sekundy