REKLAMAWet
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2021, 12:29 komentarzy 1

(Fot. KPP w Iławie.)

Po raz kolejny w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie odbędzie się zbiórka krwi. Akcja dla osób jej potrzebujących to inicjatywa policjantów i pracowników cywilnych, bo to między innymi ta grupa zawodowa, mając kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach drogowych najlepiej rozumie potrzebę honorowego krwiodawstwa.

16 września b.r. policjanci z Iławy oraz pracownicy cywilni iławskiej komendy po raz kolejny oddadzą honorowo krew. Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy  Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie tego cennego leku od policjantów, pracowników cywilnych i wszystkich chętnych.

Organizatorem akcji jest klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka Życia” działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

- Chętnych do udziału w akcji oddania krwi zapraszamy z dowodem osobistym lub legitymacją honorowego dawcy krwi do budynku iławskiej policji. Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie.

Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASalon okulistyczny

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Miętus 1 9 dni temuocena: 100% 

    Brawo Panowie. Tak trzymać.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3954 sekundy