REKLAMAModera
REKLAMAelektrojack
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 września 2021, 11:11 komentarzy 2

(Fot. Karol Synowiec/Jeziorak Iława.)

Już nie ma łatwych meczów, mówi trener iławian Wojciech Tarnowski po kolejnym zwycięstwie Jezioraka Iława, tym razem na wyjeździe z Polonią Iłowo.

Teraz każdy komplet punktów jest wyzwaniem, wynika z udzielonego przez niego komentarza.


Jak podaliśmy już na infoilawa.pl, rozegrany w środę, 15 września w Mławie mecz z Polonią Iłowo Jeziorak Iława rozstrzygnął na swoją korzyść, wygrywając 1:2 (1-1). Ten komplet punktów pozwolił zespołowi z Iławy awansować na fotel wicelidera IV ligi.


Nie było to jednak łatwe zwycięstwo.

- Łatwych meczów nie ma - mówi trener, Wojciech Tarnowski. - W każdym z nich trzeba pokazać pełnię swoich umiejętności i możliwości, dołożyć zaangażowanie, bo bez tego jest trudno, są schody. Znowu dzisiaj wróciliśmy z dalekiej podróży, w kolejnym meczu zaczynamy od straconej bramki. Na szczęście szybko udało się nam wyrównać po ładnej, składnej akcji. Kilka takich akcji zasługiwało na to, aby się nimi pocieszyć. Mieliśmy też w drugiej połowie swoje sytuacje, żeby zamknąć mecz, ale niestety nie potrafiliśmy tego zrobić. Stąd taka nerwówka do ostatniego gwizdka. Sukces na razie rodzi się w bólach, ale na szczęście - z happy endem. 

Posłuchajcie całego komentarza, w którym Wojciech Tarnowski mówi też o przygotowaniach do kolejnego - sobotniego spotkania z Błękitnymi Orneta. W kolejnym materiale wideo można zobaczyć, jak we wczorajszym meczu padły bramki.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: Jeziorak TV.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mirek 2 miesiąc temuocena: 75% 

    Jedna jaskółka...... To początek zobaczymy co dalej

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Grubas 1 miesiąc temuocena: 33% 

    Dalej będzie kaszana

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4433 sekundy