REKLAMAprofi
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 września 2021, 11:53 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe.)

Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie zaprasza na spotkanie i dyskusję z autorem „Przykazań grzeszników” – Adrianem Kwiatkowskim. 

- Będziemy mówić o fascynujących tajemnicach średniowiecza, mrocznych zagadkach oraz zbrodni, która ściągnęła na sprawcę gniew wszechmogącego wówczas Kościoła - zapowiada to spotkanie MBP.

f

„Przykazania grzeszników” to debiutancka powieść autora pochodzącego z Iławy, absolwenta Budowlanki, dziennikarza obecnie mieszkającego na Dolnym Śląsku, to podróż po średniowiecznych prowincjach Francji, pełna zaskakujących zwrotów akcji.

Widzimy się 30 września o godz. 18.00 w czytelni ogólnej (I piętro) budynku MBP na ul. Jagiellończyka 3. Podczas spotkania będzie można porozmawiać o książce i nabyć jej egzemplarz. 50% zysków autor przekaże Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci", z którą związał się wolontariatem. 

- Pisząc powieść, moją pierwszą myślą nie była chęć zarobku, a raczej pozostawienia czegoś po sobie. Taka trochę romantyczna wizja - skomentował na swojej autorskiej stronie Adrian Kwiatkowski. Jest też wolontariuszem Fundacji Zaginieni, która objęła książkę swoim patronatem.


Adrian Kwiatkowski - absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu, kierunek dziennikarstwo. Pasjonat historii średniowiecza oraz literatury sensacyjnej. Autor debiutanckiej powieści ,,Przykazania grzeszników”.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Danuta Wagner 1 miesiąc temu

    Adrian, czy ja cię uczyłam w klasach 1-3 w SP3 w Iławie? Jeśli tak, to jestem z Ciebie dumna.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4221 sekundy