REKLAMANexera
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 września 2021, 15:00 komentarzy 3

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Prawdziwki, podgrzybki, a wśród nich, w środku lasu... auto osobowe - na takie znaleziska natknął się podczas swojej dzisiejszej wyprawy grzybiarz w gminie Susz.

Patrol policji właśnie udał się na miejsce przypadkowego odnalezienia w lesie w naszym powiecie osobówki marki Ford.

Grzybiarz natknął się na to auto dzisiaj - w piątek, 17 września, wczesnym popołudniem. Miało to miejsce "w środku lasu" między Olbrachtówkiem a Zieleniem (gm. Susz). Jak przekazał, ford focus, obok którego leży tablica rejestracyjna, jest "do połowy rozebrany".

- Rzeczywiście, otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym zgłoszenie o tym, iż mężczyzna, który wybrał się do lasu na grzyby, zauważył tam samochód osobowy - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Sprawa jest teraz wyjaśniana przez funkcjonariuszy, którzy podjęli tę interwencję. Czy samochód został skradziony, a może porzucony przez właściciela? Dlaczego stoi w środku lasu, przykryty gałęziami? Wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania; wtedy wrócimy do tematu.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Człowiek 1 2 miesiące temuocena: 80% 

    Skąd wiecie, że poznacie odpowiedzi?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5665 sekundy