wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 września 2021, 18:21 komentarzy 4

(Fot. Karol Synowiec/Jeziorak Iława.)

Wicelider IV ligi, iławski Jeziorak, wybrał się dzisiaj do Ornety, aby tam walczyć o punkty z tutejszymi Błękitnymi, ekipą zajmującą odleglejsze miejsce w tabeli, przed tym meczem 12.

7. kolejka forBET IV ligi
Błękitni Orneta - Jeziorak Iława 0:3 (0-2)
0:1 - Tomasz Wacławski (7')
0:2 - Radosław Galas (44')
0:3 - Paweł Sagan (76')

Nieobliczalni - tak przed tym spotkaniem określił swojego dzisiejszego przeciwnika Jeziorak Iława. Jednak Błękitnym nie udało się zaskoczyć gości. Jeziorak pierwszą bramkę zdobył już w 7. minucie, kiedy to wynik otworzył Tomasz Wacławski. Tuż przed gwizdkiem obwieszczającym koniec pierwszej połowy bramkę "do szatni" zdobył Radosław Galas. Wynik spotkania ustalił na 0:3 Paweł Sagan, zdobywając bramkę w 76. minucie. Pewne i odniesione w dobrym stylu - takie było dzisiejsze wyjazdowe zwycięstwo biało-niebieskich.

Jeziorak Iława (wyjściowa jedenastka): Ciura - Słomski, Zalewski, Kwiatkowski, Galas, Wacławski, Sedlewski, Nowiński, Czarnota, Flis, Sagan.

W 8. kolejce Jeziorak wróci na Sienkiewicza, aby w sobotę, 25 września przed własną publicznością podjąć Olimpię II Elbląg.