REKLAMAFigura
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 września 2021, 20:11 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Tragedia w Suszu. W jednym z mieszkań na terenie miasta mężczyzna znalazł ciało swojego 55-letniego brata. Okoliczności wskazują na to, że denat padł ofiarą morderstwa.

Te tragiczne wieści nadeszły w sobotę (18 września) wieczorem. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniając wszelkie okoliczności dokonanej zbrodni.

Śmierć 55-letniego mężczyzny odkrył jego brat. Miało to miejsce w domu nieżyjącego mieszkańca Susza, na ulicy Wiejskiej.

- Zgłaszający przekazał, iż znalazł swojego 55-letniego brata w domu, w pozycji siedzącej, z raną głowy - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

55-latek już nie żył. Po przybyciu na miejsce służb został formalnie stwierdzony jego zgon. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna został zaatakowany siekierą albo nożem.

- Obecnie na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują technicy kryminalistyki; wyjaśniane są wszelkie okoliczności tej sprawy - dodaje przedstawicielka KPP.

Sprawcy zbrodni dotychczas nie ujęto. Obecnie w Suszu trwa obława na mordercę. Jak usłyszeliśmy na miejscu, zabójca miał oddalić się z miejsca przed godziną.

Zamordowany mężczyzna w przeszłości był druhem suskiej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Susz. Mieszkanie na ulicy Wiejskiej miejscem zbrodni.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2828 sekundy