REKLAMAprofi
REKLAMAIBO

(Fot. Studio Figura Iława.)

Odbierz swoje zaproszenie na wielkie otwarcie STUDIA FIGURA IŁAWA - nowości na iławskiej mapie fitness, wellness i medycyny estetycznej. 

Studio Figura już w Iławie! Lada dzień nastąpi wielkie otwarcie studia, oferującego wyjątkowy koncept modelowania kobiecej sylwetki.

W Polsce sieć Studia Figura skupia już ponad 300 gabinetów. Na całym świecie powstało ich więcej niż tysiąc. Co wyróżnia ich know-how pośród innych gabinetów i siłowni? To "5 kroków do idealnej sylwetki" - program, który przybliża każdą kobietę do najlepszej możliwej wersji jej samej.

Więcej o Studiu Figura Iława, miejscu stworzonym przez kobiety z myślą wyłącznie o kobietach, dowiesz się podczas WIELKIEGO OTWARCIA. Zapraszamy już 23 września, start o godz. 18:00, ulica Wiejska 1/4.

-  Dla każdej uczestniczki przygotowałyśmy prezent - informuje Studio Figura Iława. - Poznasz naszą strefę medycyny estetycznej, fitness oraz wellness. Opowiemy również o skutecznych zabiegach modelujących ciało oraz naszych stacjach treningowo-zabiegowych. - Jeżeli jeszcze nie otrzymałaś zaproszenia, a chciałbyś razem z nami świętować wielkie otwarcie, skontaktuj się już teraz przez Facebooka lub telefonicznie 798 447 730. Zapraszamy!


NOWOŚĆ: STUDIO FIGURA IŁAWA
Miejsce tylko dla kobiet. Tu możesz być lepszą (o)SOBĄ!  
Iława, ul. Wiejska 1/4.
Facebook: link.
Telefon: 798 447 730.
Wielkie otwarcie już 23 września o godzinie 18:00; skontaktuj się, aby otrzymać zaproszenie!


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3466 sekundy