REKLAMAOrange
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 września 2021, 12:12 komentarzy 1

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Dobrze przyjęty Eko Jarmark, w ubiegłym roku zorganizowany w Iławie po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Od-Ważne, kontynuuje stowarzyszenie SART. - Odpowiadamy na potrzeby iławian i duże zainteresowanie ubiegłorocznym wydarzeniem - mówi jego prezes Małgorzata Szynal Trzaskawka.

Tegoroczna edycja iławskiego Eko Jarmarku odbędzie się w galerii jazzowej przy ratuszu w najbliższą sobotę, 25 września w godzinach 10-17.

A co w programie?

Przede wszystkim wystawcy, małe rodzinne przedsiębiorstwa, gospodarstwa, które stawiają na dobrą jakość swoich wyrobów. Produkują z pasją, sercem, z poszanowaniem tradycji, przy użyciu jak najzdrowszych, ekologicznych surowców. Tak jak dla swoich bliskich. 

Będziecie Państwo mogli zakupić oleje z pierwszego tłoczenia, miody, przetwory owocowe i warzywne, pyszne soki wzmacniające odporność, aromatyczne pieczywo, wędliny, pasztety mięsne i warzywne. 

Ponadto: naturalne kosmetyki, aromatyczne olejki, kremy, pachnące sole do kąpieli, mydełka.

Nie zabraknie wyrobów rękodzielniczych. Będą piękne, aromatyczne świece sojowe, lawendowe woreczki, szydełkowe serwety, misie i maskotki dla najmłodszych, piękna, ręcznie tworzona biżuteria i wyroby florystyczne. Rozgrzać będzie się można, popijając aromatycznego bezalkoholowego grzańca.

W programie także wiele atrakcji warsztatowych dla dzieci i dorosłych - więcej o tym już wkrótce.


II Eko Jarmark w Iławie - odwiedź wydarzenie na Facebooku.


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: SART.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~kfy 1 2 miesiące temuocena: 100% 

    Autor przedawkował wyraz "aromatyczny". Padło ono aż 4 razy. Polecam słownik wyrazów bliskoznacznych.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3557 sekundy