REKLAMAprofi
REKLAMAelektrojack

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Tragedia w powiecie iławskim. Mężczyzna w wieku 57 lat zginął podczas prac polowych w miejscowości Biskupiczki w gminie Kisielice. Wszystko wskazuje na to, że poniósł śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Służby wezwano na miejsce tego zdarzenia minionej nocy, około godziny 23:20. 

- Na miejsce udały się 2 zastępy OSP i zastęp JRG - relacjonuje st. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie. - Niestety dojazd wąską gruntową drogą był bardzo utrudniony - dodaje.

Na miejscu strażacy zastali mężczyznę leżącego na polu obok koła ciągnika. Resuscytację 57-latka prowadzili policjanci, ale niestety nie przyniosła ona skutku. Stwierdzono zgon mężczyzny.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie wykonywania prac polowych w  postaci orki 57-latek został przyciśnięty przez uniesiony pług do ramy traktora - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. 

Prokurator odstąpił od dalszych czynności w tej sprawie. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4267 sekundy