REKLAMAPZW Iława
REKLAMAbanieczka2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 września 2021, 13:44 komentarzy 5

(Fot. KPP w Iławie.)

Przyznał się do dokonania zabójstwa, złożył wyjaśnienia i wyjawił motyw popełnionej zbrodni. Wczoraj prokurator przesłuchał 56-letniego mieszkańca Susza, który odpowie za zamordowanie swojego brata.

Mężczyzna w poniedziałek, 20 września usłyszał zarzut zabójstwa.

- Przyznał się do popełnienia tego czynu - mówi portalowi www.infoilawa.pl Jan Wierzbicki, Prokurator Rejonowy w Iławie. - Złożył też wyjaśnienia, wyjawiając okoliczności dokonanego zabójstwa. Motywem tej zbrodni był zatarg, jaki istniał pomiędzy braćmi od jakiegoś czasu, nasilając się.

Podejrzany został zatrzymany wieczorem w sobotę, czyli w dniu dokonania zabójstwa. To ten sam mężczyzna, który zgłosił policji, że znalazł swojego brata martwego, z raną głowy, w mieszkaniu na ulicy Wiejskiej w Suszu.

W chwili popełnienia zbrodni sprawca był nietrzeźwy.

Narzędziem zbrodni była siekiera, odnaleziona już przez śledczych.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych Sąd Rejonowy w Iławie rozpatrzy wniosek iławskiej prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. 56-latkowi grozi wieloletnie więzienie, zgodnie z art. 148. Kodeksu karnego: 

"Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności".

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~...... 5 miesiąc temuocena: 58% 

  No i najlepiej uznac jeszcze w badaniu psychiatrycznym ze chory jest dobre ale zeby zabic wlasnego brata to on chory niebyl konflikt to nie powod do zabojstwa!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~:) 4 miesiąc temuocena: 80% 

  Jeden syf i to i to. Więc lepiej nie próbować. Choć każdy ma swój rozum i robi i testuje na sobie co chce. Efekty widać właśnie w przy takich tragediach.:(

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cgt 3 miesiąc temuocena: 100% 

  Więc jednak alko...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hema 2 miesiąc temu

  czy marihuana jest z konopi ? chyba nie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~123 1 miesiąc temuocena: 62% 

  Oczywiście, że alkohol. Jeszcze nie słyszałem, aby ktoś po marihuanie biegał z siekierą. Ale ta roślina jest zła, a chemia dobra :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4366 sekundy