REKLAMAprofi
REKLAMAelektrojack

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Jak już informowaliśmy, w najbliższą sobotę, 25 września w galerii jazzowej przy ratuszu odbędzie się II Eko Jarmark. Organizatorem jest Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne SART.

Jarmark to nie tylko okazja do zrobienia zakupów od lokalnych gospodarzy czy przedsiębiorców. To okazja do uczestnictwa w ciekawych warsztatach.

Przez cały czas trwania jarmarku w namiocie organizatorów będzie można uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach.

Poniżej harmonogram

11-12:30 - pod okiem wspaniałej malarki, wszechstronnie utalentowanej artystki pani Basi Ząbkiewicz będzie można malować ekologiczne, bawełniane woreczki. Pani Basia już przygotowuje dla Was specjalne techniki, aby malowanie było łatwe i przyjemne. 

Równolegle, Kasia Przybysławska zaprasza młode damy do wykonania bransoletek. Dziewczyny, chłopaków też zapraszamy. Zaprojektują i przygotują je samodzielnie, według własnego pomysłu. Pani Kasia, prowadząc własną pracownię, na pewno Wam we wszystkim pomoże.

13-14:30 - w tych godzinach zapewne dobrze Wam znana i uznana malarka Maria Plawgo zaprasza do wspólnego malowania toreb zakupowych. Na warsztatach z Marią stworzycie własne spersonalizowane torby. O ileż przyjemniej będzie pakować produkty do takiej siatki, czyż nie?

W obu malarskich warsztatach możecie liczyć na wsparcie niezawodnej Krysi Pytlewskiej Pająk, równie utalentowanej malarki.

W tym samym czasie Małgosia Szynal Trzaskawka, rękodzielniczka z pasji i zamiłowania (na co dzień tworzy artystyczne przytulanki) przygotuje z Wami małe formy makramowe. Jeśli lubicie styl boho czy country, koniecznie przyjdźcie na warsztaty z makramy.

15-16:30 - to czas warsztatów malarskich prowadzonych przez samego mistrza Andrzeja Mazurkiewicza. Ponieważ jarmark jest eko, malować będziemy na plastrach drewna. Co i jak podpowie już Andrzej.

W tym samym czasie Kamila Czarnecka, równie wszechstronna artystka, malarka, rękodzielniczka, florystka zaprasza do wspólnego przygotowania podkładek pod kubeczki na bazie naturalnych sznurków. 

To nie koniec atrakcji. Do wydarzenia dołączyła Fabryka Inicjatyw Obywatelskich, Fundacja IzaR, Zapachy Natury. Oto, co u nich.

W namiocie Fabryki Inicjatyw Obywatelskich o godzinie 12 możecie wykonać mydełka na bazie glicerynowej z dodatkiem naturalnych barwników i olejków zapachowych.

Fundacja Artystyczna IzaR zaprasza do swojego namiotu przez cały czas trwania jarmarku. A tam każdy chętny pozna tę niezwykle precyzyjną sztukę wycinania i łączenia kolorowych szkiełek. Pani Iza i Ryszard z wielką cierpliwością i serdecznością przeprowadzą Was przez każdy etap do efektu finalnego. 

Ostatnia już z propozycji warsztatowych to spotkanie z panią Moniką z Zapachu Natury. Pani Monika zaprasza Was na wykłady o naturalnych metodach budowania odporności olejkami eterycznymi. Wszystkich zainteresowanych holistycznym wspomaganiem swojego organizmu zapraszamy na wykłady, a po nich uczestnicy wykonają maść udrażniającą drogi oddechowe. Na te warsztaty należy wcześniej się zapisać. Zgłoszenia prosimy kierować pod numer tel. 530 851 002.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4763 sekundy