REKLAMAPZW Iława
REKLAMAPatrz

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Nawet podczas wykonywania prac społecznych, na co został wcześniej skazany, znalazł okazję do dokonania kradzieży. Znany już organom ścigania 51-latek nie miał skrupułów, zabierając rzeczy należące do pracownika pomocy społecznej.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży. Zgłaszający dodał, że ktoś zabrał kurtkę pracownika ośrodka pomocy społecznej, po czym oddalił się. 

- Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy po obejrzeniu zapisu z kamer monitoringu rozpoznali znanego im z wcześniejszych interwencji 51-latka. Kiedy dzielnicowi na mieście szukali sprawcy kradzieży, policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonywali czynności na miejscu - podaje st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Iławy i odzyskali skradzione przedmioty. Jak się okazało, mężczyzna, odrabiając zasądzone wcześniej prace społeczne w ośrodku pomocy społecznej, skorzystał z chwilowej nieuwagi pracowników i zabrał z budynku bluzę z zawartością portfela, dokumentów i pieniędzy. 

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Stanie przed sądem, który za takie przestępstwo może mu wymierzyć karę do 5 lat więzienia.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4188 sekundy