REKLAMABANK
REKLAMAOlszta

(Fot. ICSTiR.)

Już w sobotę, 2 października 2021 r. ruszają zmagania PlusLigi, czyli męskiej siatkówki w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym dniu o godz. 14:45 w iławskiej hali sportowo - widowiskowej przy ulicy Niepodległości 11 B Indykpol AZS Olsztyn podejmie jednego z kandydatów do medali - drużynę Asseco Resovii Rzeszów.     

Indykpol AZS Olsztyn to drużyna, która w przeszłości zdobywała pięć razy tytuł Mistrza Polski oraz siedmiokrotnie wygrywała Puchar Polski. W składzie znajdują się m.in. Karol Butryn, Mateusz Poręba, Jan Król, Jędrzej Gruszczyński czy mistrz świata juniorów z 2017 roku Szymon Jakubiszak. Wśród zawodników zagranicznych w składzie drużyny z Olsztyna znaleźli się reprezentanci Stanów Zjednoczonych - Taylor Averill i Torey Defalco, Iranu - Meisam Salehi oraz Holender Robert Andringa. Trenerem olsztyńskiej drużyny jest Włoch Marco Bonita, który w latach 2007 - 2008 prowadził jako trener żeńską reprezentację Polski siatkarek. 

Z kolei Asseco Resovia Rzeszów ma na swoim koncie m.in. siedem tytułów Mistrza Polski, trzy triumfy w Pucharze Polski oraz dwa występy w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów. Skład drużyny z Rzeszowa wygląda bardzo imponująco. Tworzą go m.in. byli i obecni reprezentanci Polski: Maciej Muzaj, Fabian Drzyzga, Rafał Buszek, Paweł Zatorski, Jakub Kochanowski czy Paweł Woicki, który dwa sezony wcześniej grał w drużynie z Olsztyna. W rzeszowskiej ekipie znajduje się także reprezentant Francji z polskimi korzeniami Nicolas Szerszeń oraz dwóch reprezentantów Słowenii - Klemen Cebulj i Jan Kozamernik. Szczególnie Słoweńcy powinni być znani fanom siatkówki, gdyż byli w składzie drużyny, która pokonała reprezentację Polski w półfinale niedawno zakończonych Mistrzostw Europy. Trenerem siatkarzy z Rzeszowa jest Włoch Alberto Giuliani - ten sam, który na wspomnianych Mistrzostwach Europy prowadził reprezentację... Słowenii. 


Bilety na to spotkanie w cenie 30 zł normalny i 20 zł ulgowy będzie można nabyć tylko i wyłącznie drogą internetową od poniedziałku, 27 września 2021 r. na stronie https://www.indykpolazs.pl/ w zakładce "Kup bilet".


UWAGA!

Kibiców wybierających się na sobotni mecz informujemy, że parkingi wokół hali sportowo - widowiskowej będą nieczynne! Przyjeżdżających samochodami zapraszamy na parking przy iławskim basenie.

Indykpol AZS Olsztyn - prezentacja drużyny!

I jeszcze prawdziwa gratka dla kibiców!

W dniu 29 września (środa) o godz. 18:15 w iławskiej hali sportowo - widowiskowej odbędzie się prezentacja drużyny Indykpol AZS Olsztyn połączona z krótkim pokazowym treningiem dla dzieci. W godz. 16 - 18 drużyna z Olsztyna odbędzie trening zamknięty dla kibiców, a na prezentację zapraszamy fanów siatkówki od godz. 18:00. Będzie można zdobyć zdjęcia i autografy zawodników. Wstęp wolny.

Publikacja zlecona.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2864 sekundy