REKLAMADziałki
REKLAMASadek

(Fot. GIS.)

WAŻNE! Nie daj się nabrać na SMS-a o 10-dniowej kwaranntanie!

Nadawca podpisany jako "Kwarantanna" śle wiadomości sms, których celem jest wyłudzenie danych osobowych, ostrzega Główny Inspektor Sanitarny wraz z powiatowymi stacjami i innymi organami administracji publicznej.


Jeśli otrzymacie taką wiadomość sms, jak ta widoczna na głównym zdjęciu, zachowajcie ostrożność.


- Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed fałszywymi SMS-ami od nadawcy Kwarantanna. Jest to próba wyłudzenia danych osobowych. Prosimy nie otwierać linku wskazanego w wiadomości. Inspekcja sanitarna nigdy nie wysyłała, ani nie wysyła wiadomości z przekierowaniem do stron - uczula GIS.

- Prosimy nie klikać w link - to z kolei treść ostrzeżenia wystosowanego przez jedną ze stacji epidemiologicznych z naszego regionu. - To nowa kampania phishingowa, której celem jest nakłonienie użytkowników smartfonów  do zainstalowania złośliwej aplikacji. Nie dajcie się nabrać, to nie sms-y od nas!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5538 sekundy