REKLAMADziałki
REKLAMAbanieczka2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 września 2021, 14:03 komentarzy 7

(Fot. Info Iława.)

To było już ostatnie z cyklu trzech muzyczno-edukacyjnych spotkań z iławską orkiestrą AMODII. 

W sobotnie przedpołudnie w amfiteatrze rozpoczął się połączony z animacjami koncert pod hasłem "Orkiestra... tylko dlaczego dęta?".

"Orkiestra... tylko dlaczego dęta?" To było już ostatnie z cyklu trzech spotkań z orkiestrą AMODII z Iławy.

Ilość zdjęć 30

Była oczywiście muzyka, ale też prezentacja poszczególnych instrumentów, quizy, zabawy i konkursy. Najmłodsi mieszkańcy, którzy odwiedzali piknik, byli zachęcani do twórczych zabaw, tańca, udziału w aktywnościach plastycznych. Wcześniej podobny koncert wraz z programem edukacyjnym odbył się na ulicy Jasielskiej i - podobnie jak dzisiaj - w amfiteatrze. Całość zrealizowano w ramach projektu Iławskiego Centrum Kultury.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Nana 7 27 dni temuocena: 50% 

  Dziękuję zespołowi za ten koncert. Moje dziecko było zachwycone :) A Prezenty dla dzieci na koniec - piękne! Chciałabym żeby takie inicjatywy odbywały się częściej w naszym mieście, ale jak widać ludziom nie zależy na takich rzeczach. Mamy bardzo ograniczone społeczeństwo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karola 6 27 dni temuocena: 67% 

  Przepiękna inicjatywa dla dzieci! Ale niestety... mieszkańcy naszego miasta to zwykłe dzbany, dla których jaka impreza to zwykła popeluna. Niech mi rodzice wymienią gdzie i kiedy ich dzieci widziały z bliska i słyszały na żywo prawdziwe instrumenty? Kiedy miały okazję potańczyć przy akompaniamencie prawdziwej orkiestry, która grała tylko dla nich? Trzeba było przyjść z dzieckiem to byście zobaczyli jak bardzo ci ludzie wystarali się żeby przekazać maluchom wiedzę na temat najróżniejszych instrumentów, wiedzę, której nigdzie indziej nie przyswoją, bo i gdzie? - na kanale mini mini? na xboxie? Ci ludzie mogli sobie odpuścić, ale przyszli wszyscy żeby zagrać dla naszych dzieciaków, podzielić się swoim talentem, bo grać na saksofonie, waltorni czy tubie to jest prawdziwa sztuka. Ale kto to w dzisiejszych czasach doceni? Lepiej posadzić dziecko przed futerkastą i niech tłucze bajki a rodzic ma czas żeby na FB pogrzebać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Przeciwnik 5 25 dni temu

  Sama jesteś dzbanem. I coś mi się wydaje, że to ktoś z tej pożal się Boże orkiestry tak tu cukruje. Atencji szukacie? Jak ktoś będzie chciał- to zapisze dzieci do szkoły muzycznej. Są lepsze zajęcia dla dzieci.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ada- 4 28 dni temuocena: 70% 

  Najlepiej komentować anonimowo, siedzieć z dupą i nic nie robić...nie podoba się to nie słuchaj, nie czytaj i nie komentuj! Proste jak lans na dożynkach

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 3 28 dni temuocena: 33% 

  To nie krytyka to stwierdzenie faktu!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lansu się zachciało 2 28 dni temuocena: 43% 

  Dla kogo Wy gracie, więcej osób to ludzie mają na imieninach? Spójrzcie na frekwencję i wyciagnijcie wnioski. Zróbcie 1 porządny koncert w roku, a nie latacie z tą samą popeluną co tydzień.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~emeryt 1 28 dni temuocena: 80% 

  Na pewno nie dla takiego d..la jak ty. M. goł myśli,że tylko on jest w Iławie i tylko to co on lubi należy w Iławie imprezy robić pod niego . Biedna ta Polska oj biedna.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5611 sekundy