REKLAMABANK
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 września 2021, 15:57 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Kolejne środowiska, tym razem sportowe z Iławy, włączyły się w akcję pomocy 16-letniej Adzie Niewiadomskiej - nastolatce, która walczy ze złośliwym nowotworem.

Lokalnych sportowców skrzyknęły i zaprosiły na plażę "prawdziwkę" Wesołe Morsy z Jezioraka, jedna z grup skupiających miłośników lodowatych kąpieli. Aktywny udział w organizacji wydarzenia wzięły też smoki i smoczyce z Iławskich Smoków Jezioraka i Drakens Iława. 

Program charytatywnej imprezy wypełniły zabawy w wodzie i na wodzie, w tym widowiskowe przeciąganie łodzi, czy wyścig na SUP-ach, albo sztafeta pływacka. Z kolei na lądzie zagrała koncert Młodzieżowa Orkiestra Dęta, była też zacięta rywalizacja podczas przeciągania liny. O słodką kawiarenkę z ciastami i napojami zadbał społeczny komitet "Razem dla Ady", który włączył się i wsparł akcję Wesołych Morsów.

Podczas imprezy, której towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda, prowadzona była zbiórka na rzecz Ady - dziewczyna zbiera środki na celowaną chemioterapię i walkę z nawrotem złośliwego nowotworu. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

"Iławscy sportowcy dla Ady", czyli wesoła zabawa w szczytnym celu na plaży "prawdziwce" w Iławie.

Ilość zdjęć 81

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tubylec 1 23 dni temuocena: 100% 

    Brawo Wesołe Morsy!!! Szlachetna inicjatywa i uśmiechnięte twarze ludzi dobrej woli

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmediaexpert
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.63 sekundy