REKLAMAModera
REKLAMAPatrz

(Fot. materiały firmy.)

Budują w Iławie, Suszu i Lubawie, budują w Kurzętniku. Ba! Jak trzeba, budują nawet w Białymstoku, czy Inowrocławiu. Jeśli - tak jak wielu szczęśliwych właścicieli własnej działki - planujesz postawić garaż albo budynek gospodarczy, zaufaj lokalnym fachowcom. Warto, bo przemawia za nimi doświadczenie płynące z liczonych już w setkach udanych realizacji.

Dobry garaż, czyli jaki?

Przede wszystkim trwały i estetyczny. Obejrzyj załączoną galerię zdjęć z prawdziwych realizacji, aby się przekonać na własne oczy, że właśnie takie konstrukcje wznosi lokalna firma Garaże Jackiewicz Iława.

- Budujemy nasze garaże z najwyższej jakości stali zamkniętej - mówi właściciel, Jacek Jackiewicz. - To najtrwalszy i najsolidniejszy materiał do budowy wszelkich konstrukcji. To gwarantuje, że nasze garaże posłużą zadowolonym właścicielom przez wiele długich lat.

A wygląd? Właściwie nie ma ograniczeń! Forma Twojego garażu zależy od Twoich potrzeb, wielkości działki i gustu. Garaż jedno, czy wielostanowiskowy? O dachu spadzistym, czy prostym? Biały, czarny, czy niebieski, a może imitujący strukturę drewna? Ty decydujesz! Wybierz swój ulubiony projekt, oglądając załączone zdjęcia, albo skonsultuj swoje potrzeby i oczekiwania, dzwoniąc pod numer 535 530 096. Kupisz u nich także bramę garażową - wygodnie, z montażem i zamówisz również stalową wiatę śmietnikową, czy schowek na drewno.

Firma przyjmuje zlecenia na terenie całego kraju.


Garaż w Iławie (i nie tylko)? Garaże Jackiewicz Iława!

Mają szybkie terminy. Gwarantują dobrą cenę!
Skontaktuj się!

Odwiedź siedzibę na ul. Komunalnej 10B w Iławie;
zadzwoń pod numer telefonu 535 530 096;
odwiedź stronę na FB: link.
Są też na Allegro: link.


Chcesz mieć solidny i estetyczny garaż? Postaw na stal i lokalną firmę Garaże Jackiewicz Iława!

Ilość zdjęć 18

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3594 sekundy