REKLAMABANK
REKLAMABiblioteka
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 września 2021, 11:26 komentarzy 7
Pierwsza randka...

Pierwsza randka... (Zdjęcia: TVP1.)

Ruszyła ósma edycja programu TVP1 "Rolnik szuka żony". W minioną niedzielę, gdy TVP1 wyemitował odcinek, w którym widzowie mogli śledzić pierwsze randki bohaterów, na małych ekranach pojawiła się m.in. ona. Lubawianka Janina Wiecierzycka walczy o serce rolnika Krzysztofa.

W Lubawie podobno nie ma osoby, która nie zna Pani Janki. 55-latka słynie w całym mieście z przygotowywania pysznych swojskich pierogów i pączków.


Znaleźć miłość  w telewizyjnym programie - czy to naprawdę możliwe? Tak! Już niejedna para ludzi, którzy poznali się w "Rolniku", stanęła na ślubnym kobiercu i doczekała potomstwa. Ale nie każdemu się udaje. Swojego szczęścia próbuje w nowej edycji hitu telewizyjnej "Jedynki" Pani Janina, mieszkanka Lubawy. Kto wie, może to właśnie przez żołądek trafi do serca pełnego pozytywnej energii i humoru Krzysztofa?


Poznajcie Panię Jankę!

- Janina ma 55 lat, mieszka w województwie warmińsko-mazurskim [w Lubawie - przyp. red.], pracuje w wyuczonym zawodzie – jest kucharzem - przybliża sylwetkę lokalnej kandydatki do serca Krzysztofa ekipa programu. - Uważa, że idealnie odnalazłaby się na gospodarstwie, uwielbia wstawać skoro świt i cieszyć się porankiem i śpiewem ptaków. W jej życiu wiara odgrywa istotną rolę. Janeczka jest wulkanem energii, kobietą pewną siebie, wiedzącą, czego chce od życia. 

Janina jest po rozwodzie, a mężczyzna, którego szuka, powinien być rozmownym, uśmiechniętym brunetem średniego wzrostu, to kolejne informacje o odważnej lubawiance, jakie zdradza telewizja. Portal www.infoilawa.pl dowiedział się jeszcze, że pani Janiny nikt nie musiał namawiać do udziału w programie; kobieta zaskoczyła tym nawet swoich najbliższych. 

Krzysztof, do którego napisała, jest jej rówieśnikiem i także mieszka w naszym województwie. Tutaj prowadzi gospodarstwo rolne i agroturystykę. Z żoną rozstał się trzy lata temu przez jej problem alkoholowy. Ma troje dzieci, które bardzo go wspierają.

- Krzysztof emanuje pozytywną energią, ma ogromne poczucie humoru i dystans do samego siebie. Jego dom położony jest w malowniczej okolicy, wśród przepięknych mazurskich jezior i lasów. Latem zachwyca się pięknem mazurskiej przyrody, pływa łódką, łowi ryby, zimą korzysta z sauny i morsuje w jeziorze, aby wzmocnić odporność. Samotność dokucza mu coraz bardziej, dlatego postanowił wziąć sprawy w swoje ręce - przybliża sylwetkę szukającego żony rolnika TVP1. - Idealna partnerka, to taka, która każdego dnia będzie dla niego wsparciem, kobieta uczciwa, prawdomówna, o dobrym sercu. Podkreśla, że ważna jest dla niego wiara, a podstawą związku, całkowita akceptacja drugiej osoby. Jest wrażliwy na punkcie kobiecych kształtów, nie chciałby, aby partnerka była bardzo szczupła, a nałogi to coś, co może skutecznie go odepchnąć. Czeka na optymistkę, z którą będzie mógł łapać chwile i korzystać z życia.

Pierwszą randkę Janina i Krzysztof już mają za sobą - fragmenty można było zobaczyć w drugim odcinku "Rolnika". Teraz przed Krzysztofem decyzja, które panie zaprosi do swojego mazurskiego gospodarstwa.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: TVP1.

Wulkan energii! Tak ekipa programu "Rolnik szuka żony" opisała Panią Jankę z Lubawy, kandydatkę do serca rolnika Krzysztofa.

Krzysztof także jest optymistą, emanującym pozytywną energią. "Z tej mąki może być chleb" - z Janką z Lubawy wiele go łączy...

REKLAMATom-bet

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Kabanos 7 24 dni temuocena: 71% 

  A chłop bogaty chociaż ?W co ta kobita się pcha, będzie musiała obornik wywalać widłami codziennie hihi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 6 24 dni temuocena: 67% 

  Czarną polewkę mu ugotuję

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Brajan 5 24 dni temuocena: 55% 

  a ile on ma hektarów?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lulu 4 25 dni temuocena: 45% 

  Ja jej nie znam. I żyje

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Znawca 3 25 dni temuocena: 29% 

  Pan Krzysztof w wywiadzie powiedział, że toleruje tylko blondynki.... więc słabo to widzę. Ale kto wie może się uda.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obiektywny 2 25 dni temuocena: 93% 

  Sze będzie działo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~powodzenia 1 25 dni temuocena: 73% 

  jak mawa , to może dawa

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.401 sekundy