wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 października 2021, 10:39

(Fot. Karol Synowiec/Jeziorak Iława.)

Michał Foj i Patryk Czarnota, to zdobywcy efektownych bramek dla Jezioraka we wczorajszym wyjazdowym meczu drużyny z Mrągowią Mrągowo.

Jeziorak strzelił przeciwnikowi dwie bramki, a golkiper drużyny zachował czyste konto.

Michał Foj, który zdobył bramkę już w 2. minucie spotkania, sprawił sobie okolicznościowy prezent - zaledwie w czwartek świętował 22. urodziny. Natomiast Patryk Czarnota, który w 23. minucie podwyższył na 0:2, był we właściwym miejscu i we właściwym czasie i nie przepuścił okazji, w sytuacji pod samą bramką pokonując golkipera gospodarzy.

Wracamy do tego spotkania 9. kolejki, opisanego już na infoilawa.pl w tym artykule, aby zaprezentować, jak padły gole.

Przypomnijmy, że ten mecz utwierdził Jezioraka Iława na wywalczonej przed tygodniem pozycji lidera IV ligi.