REKLAMAOrange
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 października 2021, 09:12 komentarzy 1

(Fot. Archiwum własne.)

W niedzielę mieliśmy w Iławie - i nie tylko - październikowe "lato", termometry wskazywały ponad 20 stopni! Podobna, wyjątkowo, jak na tę porę, wysoka temperatura utrzyma się do środy włącznie.

Początek października w strumieniu ciepła. Zawdzięczamy to dwóm niżom, które sprzyjają transportowi do centrum kontynentu ciepłych mas powietrza z południa.

Od poniedziałku aż do środy włącznie będziemy się w Iławie cieszyć korzystną i sprzyjającą samopoczuciu pogodą. Termometry wskażą w tych dniach 18-19 stopni. W Iławie i bliskich okolicach w tym czasie nie będzie padać, a zachmurzenie będzie umiarkowane, na poziomie 50-60%.

Później pogoda niewiele się zmieni. Nadal prognozy nie przewidują dla naszych stron żadnych opadów, wciąż też będzie umiarkowanie słonecznie. Biomet w tych dniach pozostanie korzystny; tylko temperatura trochę spadnie, do 15-16 stopni na plusie.

Korzystajmy z tej pięknej odsłony polskiej jesieni. Życzymy udanego tygodnia!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Iława 1 2 miesiące temuocena: 67% 

    Kiedy lodowisko będzie czynne

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAElektro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4583 sekundy