REKLAMALavard
REKLAMAPatrz

(Fot. Info Iława.)

Niedzielny koncert chóru Iława Gospel Singers z gościnnym udziałem wokalistki Olgi Szomańskiej cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności. Słuchacze do ostatniego miejsca wypełnili salę Grand Hotelu Tiffi.

Ten występ to finałowy koncert jesiennych warsztatów gospel nad Jeziorakiem, zorganizowanych przez IGS, a poprowadzonych przez Olgę Szomańską.

W repertuarze pieśni gospel w języku polskim i angielskim zaprezentował się ponad 60-osobowy chór warsztatowy, w tym IGS, grupa Gospel Kids oraz - gościnnie -  Olga Szomańska, która poza śpiewem podzieliła się też z publicznością świadectwem dotyczącym jej życia duchowego i relacji z Bogiem. W zespole instrumentalnym wystąpili Marcin Sawicki (instrumenty klawiszowe), Robert Tokarski (bas), Wojciech Olszewski (gitara) i Michał Lewandowski (perkusja). Koncert został przygotowany pod kierownictwem artystycznym dyrygenta IGS Michała Wróblewskiego.

Utwory radosne, pełne energii przeplatały się z pieśniami skłaniającymi do refleksji i zadumy. Dla wielu słuchaczy była to zarówno muzyczna, jak i duchowa uczta.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

IGS i Olga Szomańska. Muzyka gospel wypełniła salę Grand Hotelu Tiffi w Iławie.

Ilość zdjęć 36

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5813 sekundy