REKLAMALavard2
REKLAMASadek

(Fot. Archiwum własne.)

Kochasz psy i koty? A może rozważasz adopcję bezpańskiego czworonoga, albo już się opiekujesz "adopciakiem"? Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Iławie zaprasza na dzień otwarty!

Swoje bramy przytulisko otwiera dla wszystkich chętnych gości już w tę niedzielę, 10 października w godzinach 10:00 - 16:00.

Jeśli akurat nie macie planów, to serdecznie zapraszamy do schroniska w Iławie.

- Będzie okazja do rozmów z weterynarzami, którzy postarają się rozwiać Wasze wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania - przybliża szczegóły przytulisko.

W organizację wydarzenia włączył się gabinet weterynaryjny lek. wet. Arkadiusza Szkamelskiego, a także trener psów i behawiorysta Adrian Rykaczewski i Wesoła Łapka - szkoła przyjaciół psów, która poradzi, co zrobić w trudnych lub niezrozumiałych sytuacjach z psiakami.

- Gorąco zapraszamy również opiekunów "adopciaków" ze schroniska, którzy chcieliby posłużyć radą dla osób jeszcze wahających się przed adopcją.  Stwórzmy okazję do wymiany doświadczeń - zaprasza schronisko. - Zachęcamy do zorganizowania zbiórki rzeczy (koców, ręczników) lub karmy (szczególnie potrzebna jest teraz karma dla kotów) wśród rodziny, przyjaciół i znajomych.

W schronisku podczas Dnia Otwartego będzie można zakupić los/cegiełkę.

- Tych kilka złotych wrzuconych do puszki wesprze nasze działania, a w zamian przygotowaliśmy dla Was fajne gadżety. Już nie możemy się doczekać, zapraszamy - zachęca do udziału schronisko.

Dodatkowe szczegóły wydarzenia są na załączonym plakacie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAGaleria

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5543 sekundy