REKLAMAModera
REKLAMAbanieczka2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 października 2021, 11:27 komentarzy 3

(Fot. Archiwum własne.)

Korzystna centralna lokalizacja i ponad pół tysiąca metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Jest przetarg na sprzedaż miejskiej nieruchomości położonej na ulicy Sobieskiego 37A; poznaliśmy cenę.

Cena wywoławcza i co najmniej jedno postąpienie. 1,551 mln zł - to minimalna kwota, jaką trzeba dysponować, aby 8 grudnia kupić ten obiekt.

Miejski obiekt w centrum Iławy, w którym dzisiaj znajduje się m.in. siedziba Iławskiej Izby Gospodarczej i placówki z sektora usług finansowych, ma zostać sprzedany podczas pierwszego ustnego przetargu nieograniczonego, którego datę władze miasta wyznaczyły na 8 grudnia. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 504 m2, co - używając do przeliczenia ceny wywoławczej wraz z koniecznym przynajmniej jednym postąpieniem - daje kwotę 3 077 za 1 m2.

Czy znajdzie się chętny? Dowiemy się 8 grudnia. Ustny przetarg na sprzedaż nieruchomości odbędzie się tego dnia w godzinach porannych w siedzibie Urzędu Miasta w Iławie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Patryk 3 15 dni temuocena: 100% 

  Wszystko niby fajnie, obserwuję jak miasto się wyprzedaje, zapewne to słuszne decyzje skoro mogą generować tylko koszty. Tylko zastanawiam się, w co inwestowane są te pieniądze uzyskane ze sprzedaży? Z tego co widzę i obserwuję to zwyczajnie są przejadane i takie zarządzanie doprowadzi do upadku miasta, bo przecież w pewnym momencie nie będzie co sprzedać. Burmistrzu obudź się, nie wolno tego robić tylko dlatego że chcesz utrzymać się przy władzy. Nie takim kosztem. Rozumiem, że nie było chętnych na wynajem, czy potrzebna duża kwota do załatania dziury finansowej spowodowanej miernym zarządzaniem miasta? Niestety zapłacimy za tak niemądre decyzję my mieszkańcy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~^.^ 2 16 dni temuocena: 100% 

  stomatologia rozwinie swoją działalność w centrum miasta

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~aze 1 16 dni temuocena: 75% 

  Jak to? Siedziba iławskiego "biznesu" na sprzedaż. Nie może być... Całą tę dziurę sprzedajcie, może ktoś z głową to kupi i w końcu będzie można pracować na normalnych umowach, za normalne pieniądze.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6775 sekundy